Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

26 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 42. FPFF

26 tytułów w Konkursie Filmów Krótkometrażowych 42. FPFF
Znamy już wyniki selekcji do Konkursu Filmów Krótkometrażowych 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Konkurs Filmów Krótkometrażowych powstał z połączenia dwóch wcześniejszych konkursów odbywających się w ramach gdyńskiego Festiwalu – Konkursu Fabularnych Filmów Krótkometrażowych i Konkursu Młodego Kina. Zakwalifikowały się do niego filmy wyprodukowane przez cztery szkoły filmowe, akademię teatralną oraz licznych producentów, w tym debiutujących w ramach projektu „30 minut” realizowanego przez Studio Munka SFP.

KONKURS FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH 42. FESTIWALU POLSKICH FILMÓW FABULARNYCH:

· „60 kilo niczego", reżyseria: Piotr Domalewski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Silver Frame

· „Badylok”, reżyseria: Karolina Kłapkowska, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Baraż”, reżyseria: Tomasz Gąssowski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Studio Filmowe Odeon

· „Casting”, reżyseria: Katarzyna Iskra, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

· „F63.9", reżyseria: Jarosław Sztandera, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Absolut Media

· „Fusy”, reżyseria: Kordian Kądziela, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Heimat”, reżyseria: Emi Buchwald, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Ja i mój tata", reżyseria: Aleksander Pietrzak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Aurum Film

· „Jerry", reżyseria: Roman Przylipiak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Haka Films

· „Kamienne chleby”, reżyseria: Sandeep Balhara, Klaudiusz Chrostowski, Taras Dron, Nastazja Gonera, Daniel Howlid, Kamil Krukowski, Robin Lipo, Aleksandra Maciejczyk, Justyna Mytnik, Eugeniusz Pankov, Joanna Satanowska, Marcin Strauchold, Maciej Rotowski, Mo Tan, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Koniec widzenia”, reżyseria: Grzegorz Mołda, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

· „Krótki dystans”, reżyseria: Giovanni Pierangeli, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Lew”, reżyseria: Tymur Jaszczenko, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: MKK Film Service

· „Milczenie polskich owiec”, reżyseria: Maciej Stuhr, produkcja: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie

· „Najpiękniejsze fajerwerki ever”, reżyseria: Aleksandra Terpińska, produkcja: Studio Munka SFP

· „Nazywam się Julita”, reżyseria: Filip Dzierżawski, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Rubber Room Films

· „Nic nowego pod słońcem”, reżyseria: Damian Kocur, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „Pars pro toto”, reżyseria: Katarzyna Łęcka, produkcja: Studio Munka SFP

· „Pola”, reżyseria: Edyta Rembała, produkcja: Gdyńska Szkoła Filmowa

· „Pustkowie”, reżyseria: Jakub Michnikowski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Spitsbergen”, reżyseria: Michał Szcześniak, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: 34Film!

· „Totalna harmonia”, reżyseria: Roman Jarosz, produkcja: Studio Munka SFP, producent wykonawczy: Alter Ego Pictures

· „Sweet Home Czyżewo”, reżyseria: Jakub Radej, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego

· „W grudniu po południu”, reżyseria: Filip Bojarski, produkcja: Szkoła Filmowa w Łodzi

· „Wyzwolenie”, reżyseria: Veronica Andersson, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa

· „Żabi król”, reżyseria: Arek Biedrzycki, produkcja: Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego


Więcej o konkursowych filmach (kliknij)


42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 18-23 września 2017 roku.