Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

GRAMY DZISIAJ

Jerzy Skolimowski ogląda "Rysopis"

18:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Rysopis

18:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Czarny czwartek

18:00Konsulat Kultury

Zimna wojna

18:30Multikino - sala nr 6
9:30Multikino - sala nr 4
14:30Multikino - sala nr 8
14:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Zimna wojna. Pokaz z audiodeskrypcją i napisami w języku polskim

18:30Multikino - sala nr 6

7 uczuć

19:00 | 12:15 | 20:00 | 15:30 | 8:30 | 16:30Multikino - sala nr 7
19:00 | 18:00 | 8:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
19:00 | 20:00 | 16:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
12:15 | 20:00 | 15:30Multikino - sala nr 6
17:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
8:30 | 16:30Multikino - sala nr 8

Szaleńcy

19:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

O ojcach i synach

19:30Multikino - sala nr 8

Wilkołak

19:30Multikino - sala nr 2
22:00 | 15:20Multikino - sala nr 3
22:00 | 11:45Multikino - sala nr 4
11:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
15:20Multikino - sala nr 7
22:15Multikino - sala nr 6
11:45Multikino - sala nr 8

Krew Boga

19:45 | 15:15Multikino - sala nr 3
19:45Multikino - sala nr 4
16:30Multikino - sala nr 6
9:15Multikino - sala nr 2
15:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
20:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
15:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Body/Ciało

20:00Plac Grunwaldzki

Juliusz

20:30Multikino - sala nr 6
14:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
22:20Multikino - sala nr 3
22:20 | 11:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
16:45Multikino - sala nr 2

Escape

20:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Ułaskawienie

21:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
22:30 | 22:30Multikino - sala nr 2
22:30 | 16:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
9:45Multikino - sala nr 7
9:45Multikino - sala nr 6
22:30Multikino - sala nr 4

Nina

21:00 | 17:00Konsulat Kultury
20:15Teatr Muzyczny - Nowa Scena

53 wojny

21:40Teatr Muzyczny - Nowa Scena
11:30Multikino - sala nr 8
10:00Konsulat Kultury

Kler

21:45 | 17:15 | 12:15 | 20:00 | 13:15Multikino - sala nr 7
21:45 | 20:00Multikino - sala nr 8
21:45 | 13:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
21:45 | 17:15 | 20:00 | 13:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
15:15Multikino - sala nr 2
12:15Multikino - sala nr 6

Autsajder

22:30 | 10:30Multikino - sala nr 2
17:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Fuga

8:45Multikino - sala nr 8
8:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
10:30Multikino - sala nr 6

Monument

9:00Multikino - sala nr 4
10:30Multikino - sala nr 8
12:00Konsulat Kultury

Kamerdyner

9:15Multikino - sala nr 7
9:15 | 15:30Multikino - sala nr 6
12:30Multikino - sala nr 1
12:30Multikino - sala nr 2

Zabawa zabawa

9:30 | 18:00 | 16:00Multikino - sala nr 3
9:30 | 16:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
14:30 | 18:00Multikino - sala nr 6
14:30 | 22:35 | 18:00 | 11:20Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
20:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
22:35 | 18:00 | 11:20Multikino - sala nr 7
22:35Multikino - sala nr 8
16:00Multikino - sala nr 2

Atlas

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Dziku

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

My pleasure

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Users

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Nie zostawiaj mnie

10:30 | 14:30Konsulat Kultury
17:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Mania. Historia pracownicy fabryki papierosów

11:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Dziura w głowie

12:00Multikino - sala nr 4
9:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

1410

12:20Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Chłopcy z motylkami

12:20Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Murphy

12:20Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Szczęście

12:20Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Eter

13:00 | 11:10Multikino - sala nr 3
13:00 | 19:00Multikino - sala nr 2
13:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
22:15Multikino - sala nr 4
9:45Multikino - sala nr 1
18:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
22:40Multikino - sala nr 7
22:40Multikino - sala nr 8
22:40Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
13:00Multikino - sala nr 6

Gdynia. Moje miasto

13:00Konsulat Kultury

Jeszcze dzień życia

13:30Multikino - sala nr 8
10:00Konsulat Kultury

Indeks

14:00Multikino - sala nr 4

Prognoza pogody

14:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Bliscy

14:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Córka

14:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Relax

14:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Ukołysz mnie

14:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Stany Przeszłe

15:00Konsulat Kultury

Dzień czekolady

15:30Multikino - sala nr 8
9:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Marcowe migdały

16:00Multikino - sala nr 4

Perła w koronie

16:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Przechyły i wychyły

16:45Konsulat Kultury

Wrota Europy

17:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Dla Ciebie

17:20Multikino - sala nr 3

Krajanki

17:20Multikino - sala nr 3

Saszka

17:20Multikino - sala nr 3

Wonder Girls

17:20Multikino - sala nr 3

Zwykłe losy Zofii

17:20Multikino - sala nr 3

Na samym dnie

18:00Multikino - sala nr 8

Dots

18:45Konsulat Kultury

Droga Aszera

19:00Multikino - sala nr 4

Elizabeth

19:15Multikino - sala nr 3

Nikotyna

19:15Multikino - sala nr 3

Odbicie

19:15Multikino - sala nr 3

Operacja

19:15Multikino - sala nr 3

Twarz

19:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
12:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
19:30Multikino - sala nr 2
8:45Multikino - sala nr 3

Cisza

19:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

80 milionów

20:00Plac Grunwaldzki

Pianista

20:30Konsulat Kultury

Over the Limit

21:00Multikino - sala nr 8

Drżenia

21:10Multikino - sala nr 3

Fascinatrix

21:10Multikino - sala nr 3

Gra w Cykora

21:10Multikino - sala nr 3

Ostatni klient

21:10Multikino - sala nr 3

Też coś dla ciebie mam

21:10Multikino - sala nr 3

Ludzie w drodze

21:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Muzykanci

21:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Pierwszy krok

21:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Punkt widzenia

21:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Jak pies z kotem

9:30 | 20:15 | 13:30Multikino - sala nr 3
9:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
15:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
20:15Multikino - sala nr 6
13:30Multikino - sala nr 2

Pewnego razu w listopadzie

10:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
13:00Multikino - sala nr 3
13:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
10:00Multikino - sala nr 2

Okna, okna

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena
20:30 | 16:30Konsulat Kultury

Sanatorium pod Klepsydrą

11:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Westerplatte

12:00Konsulat Kultury

Szron

12:30Multikino - sala nr 8

Meta

13:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko

Monidło

13:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko

Dworzec Gdański

14:00Multikino - sala nr 4

Siedmiu Żydów z mojej klasy

14:00Multikino - sala nr 4

Barwy ochronne

14:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Moja polska dziewczyna

14:30Konsulat Kultury

III

16:00Multikino - sala nr 8

Miłość bezwarunkowa

16:00Multikino - sala nr 8

Siostry

16:00Multikino - sala nr 8

Żniwa

17:00Multikino - sala nr 4

Panny z Wilka

17:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

W cieniu drzewa

18:00Multikino - sala nr 8

Kawki na drodze

20:00Multikino - sala nr 4

Ostatnia rodzina

20:00Plac Grunwaldzki

Bestia

21:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Eroica

22:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Samson

11:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Juliusz. Pokaz z audiodeskrypcją i napisami w języku polskim

16:45Multikino - sala nr 2

Dzień babci

20:00Plac Grunwaldzki

Joanna

20:00Plac Grunwaldzki

Koniec widzenia

20:00Plac Grunwaldzki

Najpiękniejsze fajerwerki ever

20:00Plac Grunwaldzki

Nic nowego pod słońcem

20:00Plac Grunwaldzki

Pola

20:00Plac Grunwaldzki

Superjednostka

20:00Plac Grunwaldzki

Partnerzy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Miasto Gdynia
Marszałek Województwa Pomorskiego
Telewizja polska S.A.
Instytut Adama Mickiewicza
Narodowe Centrum Kultury
PKO Bank Polski
Mercedes-Benz
PKP Intercity
Dr Irena Eris
Gdyńskie Centrum Kultury
RESERVED
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Miasto Gdynia
Marszałek Województwa Pomorskiego
Telewizja polska S.A.
Instytut Adama Mickiewicza