|
09:00 |
Otwarcie Gdynia Dzieciom i pokaz filmu Kajtek Czarodziej |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
13:00 |
O psie, który jeździł koleją |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
18:00 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
10:00 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
13:30 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
16:30 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
19:30 |
Święty |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
22:00 |
Lęk |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
9:30 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
11:30 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
14:00 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
16:00 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
17:50 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
20:00 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
22:00 |
Metaliczny posmak, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare, Herstory |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
09:00 |
Święto ognia |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
11:00 |
Święty |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
14:30 |
Fin del mundo? |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
17:30 |
Fin del mundo? |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
20:00 |
Horror Story |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
22:15 |
Figurant |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
15:00 |
Jutro będzie padać |
GCF - Sala Goplana |
|
|
18:00 |
Jedna dusza |
GCF - Sala Goplana |
|
|
20:10 |
Imago |
GCF - Sala Goplana |
|
|
22:30 |
Freestyle |
GCF - Sala Goplana |
|
|
10:30 |
Fin del mundo? |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
12:20 |
Święto ognia |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
14:45 |
Różyczka 2 |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
17:00 |
Figurant |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
19:30 |
Chłopi |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
22:00 |
Horror Story |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
09:00 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 1 |
|
|
11:00 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 1 |
|
|
13:30 |
Święty |
Helios - Sala 1 |
|
|
16:00 |
Chłopi |
Helios - Sala 1 |
|
|
18:30 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 1 |
|
|
21:00 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 1 |
|
|
09:45 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Helios - Sala 2 |
|
|
11:45 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 2 |
|
|
14:00 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Helios - Sala 2 |
|
|
16:45 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Helios - Sala 2 |
|
|
19:15 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Helios - Sala 2 |
|
|
21:45 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Helios - Sala 2 |
|
|
10:15 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
12:30 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
15:30 |
Święto ognia |
Helios - Sala 3 |
|
|
18:00 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 3 |
|
|
20:20 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
22:30 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
9:15 |
Święty |
Helios - Sala 4 |
|
|
11:30 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 4 |
|
|
14:15 |
Horror Story |
Helios - Sala 4 |
|
|
17:15 |
Imago |
Helios - Sala 4 |
|
|
19:45 |
Freestyle |
Helios - Sala 4 |
|
|
22:00 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 4 |
|
|
10:00 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 5 |
|
|
12:15 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 5 |
|
|
15:00 |
Figurant |
Helios - Sala 5 |
|
|
17:30 |
Kajtek czarodziej |
Helios - Sala 5 |
|
|
20:15 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 5 |
|
|
22:20 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 5 |
|
|
9:30 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 6 |
|
|
12:00 |
Lęk |
Helios - Sala 6 |
|
|
14:30 |
Kos |
Helios - Sala 6 |
|
|
17:00 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 6 |
|
|
20:00 |
Lęk |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:15 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 6 |
|
|
|
DZIEŃ 2 – 19 WRZEŚNIA 2023 |
|
KUP |
|
10:30 |
Święty |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
13:30 |
Fin del mundo? |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
16:00 |
Tyle co nic |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
19:00 |
Chłopi |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
21:45 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
10:00 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
13:00 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
16:30 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
9:30 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
11:30 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
14:00 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
15:45 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
18:00 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
20:00 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
22:00 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
09:00 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
12:30 |
Tyle co nic |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
15:40 |
Chłopi |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
19:00 |
Horror Story |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
22:15 |
Różyczka 2 |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
10:30 |
Różyczka 2 |
GCF - Sala Goplana |
|
|
13:00 |
Raport Pileckiego |
GCF - Sala Goplana |
|
|
15:30 |
Dzieje grzechu |
GCF - Sala Goplana |
|
|
19:15 |
Norwegian Dream |
GCF - Sala Goplana |
|
|
22:30 |
Święty |
GCF - Sala Goplana |
|
|
10:00 |
Jedna dusza |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
13:00 |
Freestyle |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
15:00 |
Różyczka 2 |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
17:30 |
Święto ognia |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
19:45 |
Lęk |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
22:00 |
Fin del mundo? |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
09:00 |
Chłopi |
Helios - Sala 1 |
|
|
11:30 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 1 |
|
|
14:30 |
Horror Story |
Helios - Sala 1 |
|
|
17:00 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 1 |
|
|
19:30 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 1 |
|
|
21:45 |
Kos |
Helios - Sala 1 |
|
|
09:45 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 2 |
|
|
11:45 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Helios - Sala 2 |
|
|
14:00 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 2 |
|
|
16:45 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Helios - Sala 2 |
|
|
19:15 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Helios - Sala 2 |
|
|
21:15 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Helios - Sala 2 |
|
|
11:00 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 3 |
|
|
13:30 |
Lęk |
Helios - Sala 3 |
|
|
15:45 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 3 |
|
|
18:00 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
20:15 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
22:10 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
10:00 |
Figurant |
Helios - Sala 4 |
|
|
12:30 |
Święty |
Helios - Sala 4 |
|
|
14:45 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 4 |
|
|
17:20 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 4 |
|
|
19:45 |
Imago |
Helios - Sala 4 |
|
|
22:15 |
Freestyle |
Helios - Sala 4 |
|
|
9:15 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 5 |
|
|
12:15 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 5 |
|
|
15:00 |
Imago |
Helios - Sala 5 |
|
|
17:30 |
O psie, który jeździł koleją |
Helios - Sala 5 |
|
|
20:15 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 5 |
|
|
22:30 |
Święto ognia |
Helios - Sala 5 |
|
|
9:30 |
Imago |
Helios - Sala 6 |
|
|
12:00 |
Święto ognia |
Helios - Sala 6 |
|
|
14:15 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 6 |
|
|
17:15 |
Figurant |
Helios - Sala 6 |
|
|
20:00 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:40 |
Lęk |
Helios - Sala 6 |
|
|
09:00 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 3 |
|
|
|
DZIEŃ 3 – 20 WRZEŚNIA 2023 |
|
KUP |
|
10:30 |
Chłopi |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
13:00 |
Lęk |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
16:00 |
Figurant |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
19:00 |
Horror Story |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
9:30 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
11:30 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
14:00 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
15:50 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
22:00 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
09:00 |
Lęk |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
12:15 |
Figurant |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
15:50 |
Jedna dusza |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
19:30 |
Kos |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
22:15 |
Imago |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
10:00 |
Ultima Thule |
GCF - Sala Goplana |
|
|
12:00 |
Pokolenie Ikea |
GCF - Sala Goplana |
|
|
14:00 |
Wniebowzięci |
GCF - Sala Goplana |
|
|
16:00 |
Solaris Mon Amour |
GCF - Sala Goplana |
|
|
18:30 |
Panny z Wilka |
GCF - Sala Goplana |
|
|
21:30 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Goplana |
|
|
10:00 |
Horror Story |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
12:30 |
Jedna dusza |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
14:45 |
Freestyle |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
17:30 |
Jedna dusza |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
19:45 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
22:00 |
Chłopi |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
09:00 |
Kos |
Helios - Sala 1 |
|
|
11:30 |
Figurant |
Helios - Sala 1 |
|
|
14:00 |
Chłopi |
Helios - Sala 1 |
|
|
17:00 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 1 |
|
|
19:30 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 1 |
|
|
21:45 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 1 |
|
|
09:45 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Helios - Sala 2 |
|
|
12:15 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 2 |
|
|
14:30 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Helios - Sala 2 |
|
|
17:15 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Helios - Sala 2 |
|
|
19:15 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Helios - Sala 2 |
|
|
21:15 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Helios - Sala 2 |
|
|
9:15 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 3 |
|
|
12:00 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 3 |
|
|
14:15 |
Twarze Agaty |
Helios - Sala 3 |
|
|
16:00 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 3 |
|
|
18:00 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
20:15 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 3 |
|
|
22:15 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 3 |
|
|
9:30 |
Święty |
Helios - Sala 4 |
|
|
11:45 |
Freestyle |
Helios - Sala 4 |
|
|
13:45 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 4 |
|
|
16:45 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 4 |
|
|
19:00 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 4 |
|
|
21:30 |
Freestyle |
Helios - Sala 4 |
|
|
10:15 |
Imago |
Helios - Sala 5 |
|
|
13:00 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 5 |
|
|
14:45 |
Horror Story |
Helios - Sala 5 |
|
|
17:30 |
Przytul mnie. Poszukiwacze miodu |
Helios - Sala 5 |
|
|
19:45 |
Lęk |
Helios - Sala 5 |
|
|
22:00 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 5 |
|
|
10:00 |
Święto ognia |
Helios - Sala 6 |
|
|
12:30 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 6 |
|
|
15:00 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 6 |
|
|
17:45 |
Święty |
Helios - Sala 6 |
|
|
20:00 |
Figurant |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:30 |
Święto ognia |
Helios - Sala 6 |
|
|
19:30 |
Wisławie - Grażyna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
|
DZIEŃ 4 – 21 WRZEŚNIA 2023 |
|
KUP |
|
11:00 |
Jedna dusza |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
13:30 |
Sny pełne dymu |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
16:30 |
Święto ognia |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
19:15 |
Kos |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
22:00 |
Lęk |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
10:00 |
75 LAT PATRZYMY NA ŚWIAT. JUBILEUSZ SZKOŁY FILMOWEJ W ŁODZI. POKAZ ETIUD ABSOLWENTÓW |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
12:30 |
W nich cała nadzieja |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
15:30 |
Życie w błocie się złoci |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
18:30 |
Tańczący jastrząb |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
22:15 |
Horror Story |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
9:30 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
11:30 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
14:00 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
16:00 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
18:00 |
Metaliczny posmak, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare, Herstory |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
20:00 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
22:15 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
09:00 |
Sny pełne dymu |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
12:15 |
Święto ognia |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
15:30 |
Kos |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
19:00 |
Imago |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
22:30 |
Tyle co nic |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
9:30 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Goplana |
|
|
12:00 |
Ula |
GCF - Sala Goplana |
|
|
15:00 |
Jak być kochaną |
GCF - Sala Goplana |
|
|
18:00 |
Popiół i diament |
GCF - Sala Goplana |
|
|
20:30 |
Disco Boy |
GCF - Sala Goplana |
|
|
22:15 |
Raport Pileckiego |
GCF - Sala Goplana |
|
|
10:00 |
Chłopi |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
12:30 |
Fin del mundo? |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
14:30 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
17:00 |
Sny pełne dymu |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
19:30 |
Raport Pileckiego |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
22:00 |
Święty |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
09:00 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 1 |
|
|
11:30 |
Figurant |
Helios - Sala 1 |
|
|
14:00 |
Lęk |
Helios - Sala 1 |
|
|
16:30 |
Freestyle |
Helios - Sala 1 |
|
|
19:00 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 1 |
|
|
21:30 |
Freestyle |
Helios - Sala 1 |
|
|
10:00 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Helios - Sala 2 |
|
|
12:45 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Helios - Sala 2 |
|
|
14:45 |
Wolna krowa |
Helios - Sala 2 |
|
|
17:00 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Helios - Sala 2 |
|
|
18:50 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Helios - Sala 2 |
|
|
21:15 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Helios - Sala 2 |
|
|
9:15 |
Imago |
Helios - Sala 3 |
|
|
11:45 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
13:45 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 3 |
|
|
16:00 |
Dziewczyna z moich snów |
Helios - Sala 3 |
|
|
18:00 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 3 |
|
|
20:00 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
22:00 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Helios - Sala 3 |
|
|
9:30 |
Święto ognia |
Helios - Sala 4 |
|
|
12:00 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 4 |
|
|
14:30 |
Horror Story |
Helios - Sala 4 |
|
|
16:45 |
Święty |
Helios - Sala 4 |
|
|
19:15 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 4 |
|
|
22:15 |
Różyczka 2 |
Helios - Sala 4 |
|
|
10:30 |
Horror Story |
Helios - Sala 5 |
|
|
12:30 |
Figurant |
Helios - Sala 5 |
|
|
15:00 |
Chłopi |
Helios - Sala 5 |
|
|
17:30 |
Nawet myszy idą do nieba |
Helios - Sala 5 |
|
|
20:15 |
Lęk |
Helios - Sala 5 |
|
|
22:40 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 5 |
|
|
09:45 |
Kos |
Helios - Sala 6 |
|
|
12:15 |
Imago |
Helios - Sala 6 |
|
|
15:10 |
Figurant |
Helios - Sala 6 |
|
|
17:45 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 6 |
|
|
19:45 |
Chłopi |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:30 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 6 |
|
|
|
DZIEŃ 5 – 22 WRZEŚNIA 2023 |
|
KUP |
|
10:00 |
Imago |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
12:45 |
Raport Pileckiego |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
15:30 |
Różyczka 2 |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
18:00 |
Freestyle |
Teatr Muzyczny - Duża Scena |
|
|
09:45 |
Pokolenie Ikea |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
13:00 |
Ultima Thule |
Teatr Muzyczny - Nowa Scena |
|
|
9:30 |
Wspaniałe kilka minut, Stwór, Sprzedawca, Misie polarne |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
11:30 |
Do Raju, Mania!, Ciepło, Piękna łąka kwietna |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
14:00 |
Metaliczny posmak, Herstory, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
09:00 |
Raport Pileckiego |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
12:15 |
Różyczka 2 |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
15:15 |
Freestyle |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
18:15 |
Lęk |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
20:15 |
Doppelgänger. Sobowtór |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
22:40 |
Chłopi |
GCF - Sala Warszawa |
|
|
09:00 |
Horror Story |
GCF - Sala Goplana |
|
|
11:00 |
Nic śmiesznego |
GCF - Sala Goplana |
|
|
15:30 |
Opętanie |
GCF - Sala Goplana |
|
|
19:00 |
Delegation |
GCF - Sala Goplana |
|
|
22:00 |
Święto ognia |
GCF - Sala Goplana |
|
|
9:30 |
Święty |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
12:30 |
Freestyle |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
14:45 |
Imago |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
17:15 |
Święto ognia |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
19:30 |
Chłopi |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
21:50 |
Lęk |
GCF - Sala Morskie Oko |
|
|
9:30 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 1 |
|
|
11:30 |
Święto ognia |
Helios - Sala 1 |
|
|
14:15 |
Imago |
Helios - Sala 1 |
|
|
16:30 |
Kos |
Helios - Sala 1 |
|
|
19:10 |
Kos |
Helios - Sala 1 |
|
|
21:45 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 1 |
|
|
10:15 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Helios - Sala 2 |
|
|
12:30 |
To może się udać |
Helios - Sala 2 |
|
|
14:00 |
Sad dziadka |
Helios - Sala 2 |
|
|
17:15 |
As It Was, Pierwszy taniec w chmurach, Czwartek, Krokodyl, Te cholerne peonie |
Helios - Sala 2 |
|
|
19:15 |
Hekele, Wszystko dla mojej przyjaciółki, Być kimś, Warszawa, Holandia |
Helios - Sala 2 |
|
|
21:15 |
Metaliczny posmak, IL3 MNI3 KOCHASZ, Moje Stare, Herstory |
Helios - Sala 2 |
|
|
10:00 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
13:00 |
Życie w błocie się złoci |
Helios - Sala 3 |
|
|
16:00 |
Pokolenie Ikea |
Helios - Sala 3 |
|
|
19:00 |
Ultima Thule |
Helios - Sala 3 |
|
|
21:50 |
W nich cała nadzieja |
Helios - Sala 3 |
|
|
09:00 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 4 |
|
|
12:00 |
Chłopi |
Helios - Sala 4 |
|
|
14:30 |
Święty |
Helios - Sala 4 |
|
|
17:00 |
Doppelgänger. Sobowtór |
Helios - Sala 4 |
|
|
19:45 |
Tyle co nic |
Helios - Sala 4 |
|
|
22:15 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 4 |
|
|
10:30 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 5 |
|
|
12:45 |
Horror Story |
Helios - Sala 5 |
|
|
15:00 |
Figurant |
Helios - Sala 5 |
|
|
17:30 |
Film dla kosmitów |
Helios - Sala 5 |
|
|
20:00 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 5 |
|
|
22:00 |
Figurant |
Helios - Sala 5 |
|
|
09:45 |
Kos |
Helios - Sala 6 |
|
|
12:30 |
Sny pełne dymu |
Helios - Sala 6 |
|
|
14:45 |
Horror Story |
Helios - Sala 6 |
|
|
16:50 |
Jedna dusza |
Helios - Sala 6 |
|
|
19:00 |
Raport Pileckiego |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:30 |
Fin del mundo? |
Helios - Sala 6 |
|
|
22:00 |
Radość życia, Sabina, Liosza, Pieśń humbaków |
Teatr Muzyczny - Scena Kameralna |
|
|
|
DZIEŃ 6 – 23 WRZEŚNIA 2023 |
|
KUP |