Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Partnerzy

GOLDWELL
Od 70 lat Goldwell jest czołowym dostawcą profesjonalnych produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii do ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.

www.goldwell.pl
Inpro
WIRTUALNE MEDIA
Wirtualnemedia.pl to największy i najbardziej opiniotwórczy portal informacyjny poświęcony telewizji, radiu, prasie, internetowi, reklamie, technologii, PR i badaniom marketingowym. Czytelnicy znajdują u nas na bieżąco aktualizowane informacje branżowe. Serwis Wirtualnemedia.pl działa od 18 lat.

www.wirtualnemedia.pl
Anywhere
EPOS
LOTTO
MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ
City Taxi Plus
MDD
Empik
Capital Park
Grupa Capital Park jest aktywnym inwestorem, doświadczonym deweloperem i zarządcą nieruchomości działającym na polskim rynku od 2003 r. W skład portfolio Grupy wchodzi 68 projektów nieruchomościowych o łącznej powierzchni ok. 271 tys. mkw. zlokalizowanych w 34 miastach w Polsce, w tym nowo powstający hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town położony przy ulicy Piwnej w Gdańsku.
Coca-Cola
Segafredo
KOZI GRÓD
TRICITY MEDIA
Gdynia WATERFRONT
Mercure Hotels
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
Magazyn Pomorski
RP.PL
Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte
Istniejąca od 1922 roku, a od 1946 roku stacjonująca w Gdyni-Oksywiu Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte kształci podchorążych, oficerów oraz cywili na kierunkach związanych z nawigacją i mechaniką morską oraz obronnością. Przyszli oficerowie w tym roku pierwszy raz będą mieli okazję uświetniać swoją obecnością najważniejsze elementy programu Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

www.amw.gdynia.pl


Kwiaciarnia Floral Design