Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Partnerzy

Multikino
Kino Polska
Nadaje od 2003 r. jako jedyny na świecie kanał poświęcony polskiej kinematografii. O jakości oferty programowej świadczą liczne nagrody – choćby Hot Bird TV Award czy nagrody PISF. Serialowe i filmowe cykle Telewizji Kino Polska cieszą się wielką popularnością, a w programach kanału goszczą legendy polskiej kinematografii i jej wschodzące gwiazdy. 
Legalna Kultura
Legalna Kultura pokazuje, jak korzystać z Internetu, nie ograniczając wolności twórców. Promujemy legalne źródła kultury i uczymy, jak z nich korzystać. Na portalu www.legalnakultura.pl tworzymy Bazę Legalnych Źródeł, prowadzimy warsztaty i realizujemy projekty edukacyjno-kulturalne. Uświadamiamy odbiorcom kultury, że w Internecie nie stają się kimś innym, a zasady etyczne obowiązują także w sieci.

www.legalnakultura.pl
GOLDWELL
Od 70 lat Goldwell jest czołowym dostawcą profesjonalnych produktów fryzjerskich (od koloryzacji, przez pielęgnację, po stylizację). Podstawą działalności marki jest produkcja i sprzedaż profesjonalnych produktów do włosów dostarczanych w pierwszej linii do ekskluzywnych salonów fryzjerskich na całym świecie, a poprzez te salony również indywidualnym klientom.

www.goldwell.pl
EPOS
Magazyn Filmowy SFP
Inpro
WIRTUALNE MEDIA
Wirtualnemedia.pl to największy i najbardziej opiniotwórczy portal informacyjny poświęcony telewizji, radiu, prasie, internetowi, reklamie, technologii, PR i badaniom marketingowym. Czytelnicy znajdują u nas na bieżąco aktualizowane informacje branżowe. Serwis Wirtualnemedia.pl działa od 18 lat.

www.wirtualnemedia.pl
Studio Munka
ZAPA
Kultura dostępna
Capital Park
Grupa Capital Park jest aktywnym inwestorem, doświadczonym deweloperem i zarządcą nieruchomości działającym na polskim rynku od 2003 r. W skład portfolio Grupy wchodzi 68 projektów nieruchomościowych o łącznej powierzchni ok. 271 tys. mkw. zlokalizowanych w 34 miastach w Polsce, w tym nowo powstający hotel Hampton by Hilton Gdańsk Old Town położony przy ulicy Piwnej w Gdańsku.
Anywhere
PLL LOT
LOTTO
Empik
Orka
ORKA to jedno z największych i najbardziej doświadczonych studiów postprodukcyjnych w Polsce, obecne na rynku od ponad dwudziestu lat. Studio zajmuje się postprodukcją, animacją, efektami wizualnymi i specjalnymi. Z licznymi sukcesami bierze udział w wielu projektach filmowych, telewizyjnych, reklamowych oraz na potrzeby nowych mediów. ORKA, jako rzetelny i godny zaufania partner, angażuje się również w koprodukcje ambitnych i wartościowych projektów fabularnych i dokumentalnych.

www.orkafilm.pl
Heliograf
Gdynia WATERFRONT
Mercure Hotels
Gdyńskie Centrum Filmowe
Helios
Segafredo
FiNA
Film&TV Kamera
Film&TV Kamera

Specjalistyczny magazyn branżowy dedykowany różnym aspektom produkcji filmowej, adresowany do przedstawicieli branży: reżyserów, operatorów, producentów, dźwiękowców, montażystów itp. Ukazuje się kwartalnie od 2002 r. i na stałe współpracuje z niemieckim Film&TV Kameramannem oraz wieloma instytucjami branżowymi, targami i festiwalami.

www.filmtvkamera.pl
Coca-Cola
Film New Europe
FilmPro
Ekrany
KinoPro
Magazyn Pomorski
Multiemdia
PSC
Krakowski Festiwal Filmowy
Krakowski Klaster Filmowy
Krakowski Park Technologiczny
Multilab KPT – nowe studio postprodukcyjne specjalizujące się w postprodukcji obrazu cyfrowego, oferujące usługi z zakresu Digital Intermediate, montażu, kolor korekcji, przygotowania nośników (w tym DCP) oraz archiwizacji materiału, administrowane przez Krakowski Park Technologiczny.

Cyfrowe Repozytorium Filmowe
Narodowe Centrum Kultury w Łodzi
Muzeum Kinematografii
Mediakraft
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy
Browar Staropolski
Browar Staropolski od ponad 120 lat warzy piwa na bazie dawnych receptur z zachowaniem tradycyjnej metody oraz fermentacji w otwartych kadziach. Używamy tylko naturalnych składników i nie przyśpieszamy natury. Piwa nasze fermentują i leżakują nawet 180 dni, dzięki czemu zyskują niepowtarzalny smak. 

City Taxi Plus
kwiaciarnia gdyńska
Pasja, z którą tworzymy nasze bukiety wypływa z miłości i tradycji z jaką od dwóch pokoleń budujemy naszą firmę. Marzenia ubieramy w kwiatowe kompozycje, dając obdarowanym osobom szczęście i uśmiech. Jesteśmy zaszczycone, że już tyle lat wraz z klientami naszej kwiaciarni możemy dzielić najpiękniejsze chwile w ich życiu.
Pomorska Fundacja Filmowa
Pomorska Fundacja Filmowa z siedzibą w Gdyni powstała w 2005 roku. Jej fundatorami są: Samorząd Województwa Pomorskiego, Gmina Gdynia i Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Jest organizatorem i realizatorem Festiwalu Filmowego w Gdyni. www.fundacjafilmowa.pl