Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Sponsorzy Główni i Partnerzy

Sponsor Główny
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski jest liderem krajowego sektora bankowego. Jego strategia koncentruje się na potrzebach klientów, a ewolucja modelu biznesowego jest wynikiem digitalizacji życia społecznego i gospodarczego. Bank inwestuje w innowacyjne rozwiązania, tworzy nowe standardy rynkowe. Od lat wspiera wydarzenia kulturalne, edukacyjne i charytatywne.
Partner Strategiczny
Mercedes-Benz
Partnerzy Główni
PKP Intercity
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia przewoźnik uruchamia około 360 pociągów.
Dr Irena Eris
Dr Irena Eris to marka kosmetyczna od lat kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. To ekspert w profesjonalnej pielęgnacji i innowator w obszarze kosmetologii. Świat marki tworzą nie tylko luksusowe kosmetyki, ale także profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.
Gdyńskie Centrum Kultury
NESPRESSO
Nespresso to najwyższej jakości kawa znana na całym świecie. Marka oferuje szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych kaw oraz bogatą ofertę ekspresów i akcesoriów, zapewniając konsumentom wyjątkowe doświadczenie kawowe. Wiąże się to z odpowiedzialnością także wobec środowiska, dlatego marka inwestuje w dedykowany program recyklingu zużytych kapsułek, dążąc do zrównoważonego rozwoju.

Od wielu lat Nespresso jest także związane ze światem kina, nie tylko poprzez ambasadora marki George’a Clooneya. Nespresso jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych na świecie, m.in. Festiwalu Filmowego w Cannes, a w tym roku po raz pierwszy Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.