Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Sponsorzy Główni i Partnerzy

Sponsor Główny
PKO Bank Polski
PKO Bank Polski jest liderem krajowego sektora bankowego. Jego strategia koncentruje się na potrzebach klientów, a ewolucja modelu biznesowego jest wynikiem digitalizacji życia społecznego i gospodarczego. Bank inwestuje w innowacyjne rozwiązania, tworzy nowe standardy rynkowe. Od lat wspiera wydarzenia kulturalne, edukacyjne i charytatywne.
Partner Strategiczny
Mercedes-Benz
Partnerzy Główni
PKP Intercity
PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który łączy centra dużych miast oraz popularne ośrodki turystyczne w kraju, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Każdego dnia przewoźnik uruchamia około 360 pociągów.
Dr Irena Eris
Dr Irena Eris to marka kosmetyczna od lat kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. To ekspert w profesjonalnej pielęgnacji i innowator w obszarze kosmetologii. Świat marki tworzą nie tylko luksusowe kosmetyki, ale także profesjonalna pielęgnacja, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałość o zrównoważony wypoczynek w postaci luksusowych Hoteli SPA na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju oraz Polanicy-Zdroju.
Gdyńskie Centrum Kultury
RESERVED