Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

ORGANIZATORZY

ministerstwo.png PISF LOGO.png logo_SFP_+_nazwa_biale_tlo.jpg Marszalek_Wojewodztwa_Pomorskiego_poziom-prawa-2012-RGB-NIE DO DRUKU.png prezydent miasta gdyni.jpg


WSPÓŁORGANIZATORZY

TVP_wsp.jpg LOGO2-IAM-CULTURE-2016-PL-ko-min.png NCK_logo-poziom_kolor-CMYK-min.jpg


KOMITET HONOROWY



Piotr Gliński
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Mieczysław Struk
Marszałek Województwa Pomorskiego

Wojciech Szczurek
Prezydent Miasta Gdyni

Jacek Kurski
Prezes Telewizji Polskiej SA

KOMITET ORGANIZACYJNY

Radosław Śmigulski
Przewodniczący Komitetu
Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Paweł Lewandowski
Podsekretarz Stanu
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Beata Jaworowska
Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Włodzimierz Grzechnik
Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdyni

Jacek Kurski
Prezes Zarządu Telewizji Polskiej SA

Agnieszka Odorowicz
Członek Komitetu

Artur Adamski
Doradca Prezesa, Narodowy Bank Polski

Krzysztof Olendzki
Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza

Rafał Wiśniewski
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

RADA PROGRAMOWA

Filip Bajon
Jarosław Barzan
Magdalena Biedrzycka
Weronika Bilska
Leszek Bodzak
Robert Bolesto
Ewa Braun
Jacek Bromski
Renata Czarnkowska-Listoś
Kuba Czekaj
Leszek Dawid
Kinga Dębska
Piotr Domalewski
Piotr Dumała
Jolanta Dylewska
Paweł Dyllus
Piotr Dzięcioł
Stanisław Dziedzic
Bogdan Dziworski
Paweł Edelman
Michał Englert
Milenia Fiedler
Dariusz Gajewski
Agnieszka Glińska
Robert Gliński
Arkadiusz Gołębiewski
Magdalena Górka
Andrzej Haliński
Agnieszka Holland
Sławomir Idziak
Anna Jadowska
Andrzej Jakimowski
Janusz Kaleja
Jarosła Kamiński
Jerzy Kapuściński
Maciej Karpiński
Dorota Kędzierzawska
Jan Kidawa-Błoński
Karina Kleszczewska
Katarzyna Klimkiewicz
Jan Komasa
Joanna Kos-Krauze
Waldemar Krzystek
Marcin Krzyształowicz
Maciej Kubicki
Agnieszka Kurzydło
Michał Kwieciński
Borys Lankosz
Paweł Laskowski
Monika Lenczewska
Ryszard Lenczewski
Alessandro Leone
Wojciech Lepianka
Grzegorz Łoszewski
Joanna Macha
Juliusz Machulski
Wojciech Marczewski
Paweł Maślona
Jan P. Matuszyński
Przemysław Nowakowski
Włodzimierz Niderhaus
Michał Oleszczyk
Mateusz Pacewicz
Łukasz Palkowski
Adrian Panek
Jan Pawlicki
Paweł Pawlikowski - Przewodniczący Rady Programowej
Maciej Pawliński
Jacek Petrycki
Magdalena Piekorz
Maciej Pieprzyca
Elwira Pluta
Ewa Puszczyńska
Krzysztof Rak
Arthur Reinhart
Dorota Roqueplo
Adam Sikora
Jerzy Skolimowski
Wojciech Smarzowski
Agnieszka Smoczyńska
Katarzyna Sobocińska
Piotr Sobociński jr
Wojciech Staroń
Allan Starski
Irena Strzałkowska
Maciej Strzembosz
Jarosław Szoda
Krzysztof Szpetmański
Małgorzata Szumowska
Agata Szymańska
Arkadiusz Tomiak
Magnus von Horn
Tomasz Wasilewski
Rafał Wieczyński
Remigiusz Włast-Matuszak
Mariusz Włodarski
Andrzej Wojciechowski
Mira Wojtczak
Anna Wydra
Krzysztof Zanussi
Janusz Zaorski
Ita Zbroniec-Zajt
Jerzy Zieliński
Łukasz Żal
Xawery Żuławski



POMORSKA FUNDACJA FILMOWA W GDYNI - PRODUCENT FESTIWALU

Leszek Kopeć
Prezes Zarządu

Mirosław Morzyk
Członek Zarządu
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Włodzimierz Grzechnik
Członek Zarządu

Violetta Deptulska
Księgowość

BIURO ORGANIZACYJNE

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

Agata Kozierańska-Burda
Kierownik Biura Festiwalu

Maciej Marcinkowski
Zastępca Kierownika Biura Festiwalu ds. Organizacyjno-Technicznych


Kinga Plicht
Kierownik Kin Festiwalowych

Agnieszka Siłkowska
Sekretariat Biura Festiwalu

Marta Drankiewicz, Alicja Kocik

Biuro Dyrekcji Festiwalu

Marta Chwastniewska-Jaworska, Izabela Szamałek
Program Festiwalu

Ilona Czerwińska
Konkurs Główny

Aleksandra Beer, Paulina Modła
Sekretarze Jury Konkursu Głównego

Maciej Dominiak
Konkurs Filmów Krótkometrażowych

Simone Lipińska
Sekretarz Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Jakub Knera
Imprezy Towarzyszące
Media Społecznościowe

Izabela Bilicka-Naumowicz, Katarzyna Bobińska, Emilia Krzystowska, Kamila Przewoźniak, Joanna Śmiałek
Marketing

Magdalena Jacoń
Rzeczniczka Prasowa

Dominika Grams, Grażyna Olejniczak, Marta Szamałek, Katarzyna Stasiełuk
Biuro Gości Krajowych


Monika Łuczyk, Joanna Łojewska
Ekipy Filmowe


Marta Ołów
Asystentka Biura

Agata Dzik, Karolina Guć
Biuro Gości Zagranicznych


Patrycja Pankau, Marta Pyszyńska
Biuro Prasowe

Marlena Gracz
Kopie Filmowe

Mateusz Adamiak, Agata Lewandowska
Logistyka/Transport Gości

Sandra Czerwińska, Pamela Dzióbek
Koordynacja Wolontariuszy

Adam Kamiński, Emilia Kapłan, Patrycja Pankau, Kaja Szymańska
Redakcja www oraz katalogu

Magdalena Górecka-Domżalska

Tłumaczenie Market Guide, Koordynacja Tłumaczeń

Ewelina Ołdak-Lewińska
Redakcja Market Guide

Małgorzata Rakowiec
Redaktor Naczelna Gazety Festiwalowej

Jerzy Rados, Joanna Pultyn
Kronika Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Sławomir Pultyn, Łukasz Rękawek
Projekcje Filmowe


Marta Pyszyńska, Patryk Biliński
Nagroda Publiczności

Olga Gulińska
Promocje książek

Anna Lewandowska
Sprzedaż akredytacji/faktury


Biuro Lauer, Emilia Krzystowska, Mateusz Konkel, Katarzyna Korona-Król, Aleksandra Loroff
Recepcja Festiwalu

Łukasz Cichowski, Artur Dobrodziej, Damian Dorosz, Natalia Gadkowska, Paweł Gunia, Łukasz Kugaczewski, Michał Łobacz, Norbert Niewiadomski, Daniel Pelczarski, Wioleta Prajsnar, Łukasz Rękawek, Monika Rohde, Ewelina Solarz, Karolina Trzaskowska, Monika Witczak-Pieńkowska, Łukasz Zalewski
Obsługa sal i projekcji