Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

ORGANIZATORZY

ministerstwo.png PISF LOGO.png logo_SFP_+_nazwa_biale_tlo.jpg Marszalek_Wojewodztwa_Pomorskiego_poziom-prawa-2012-RGB-NIE DO DRUKU.png prezydent miasta gdyni.jpg


WSPÓŁORGANIZATORZY

TVP_wsp.jpg LOGO2-IAM-CULTURE-2016-PL-ko-min.png NCK_logo-poziom_kolor-CMYK-min.jpg


KOMITET HONOROWY



Piotr Gliński
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Mieczysław Struk
Marszałek Województwa Pomorskiego

Wojciech Szczurek
Prezydent Miasta Gdyni

Jacek Kurski
Prezes Telewizji Polskiej SA

KOMITET ORGANIZACYJNY

Radosław Śmigulski
Przewodniczący Komitetu
Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Jarosław Sellin
Podsekretarz Stanu
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Beata Jaworowska
Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Włodzimierz Grzechnik
Członek Komitetu

Marcin Skabara
Dyrektor Agencji Kreacji Filmu i Serialu Telewizji Polskiej SA

Agnieszka Odorowicz
Członkini Komitetu

Artur Adamski
Doradca Prezesa, Narodowy Bank Polski

Barbara Schabowska
Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza

Rafał Wiśniewski
Dyrektor Narodowego Centrum Kultury

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

Tomasz Kolankiewicz
Dyrektor Artystyczny Festiwalu

RADA PROGRAMOWA

Paweł Pawlikowski
Przewodniczący Rady Programowej

Filip Bajon Jarosław Barzan Magdalena Biedrzycka Weronika Bilska Leszek Bodzak Robert Bolesto Ewa Braun Jacek Bromski Renata Czarnkowska-Listoś Kuba Czekaj Leszek Dawid Kinga Dębska Piotr Domalewski Piotr Dumała Jolanta Dylewska Paweł Dyllus Piotr Dzięcioł Stanisław Dizedzic Bogdan Dziworski Paweł Edelman Michał Englert Milenia Fiedler Dariusz Gajewski Agnieszka Glińska Robert Gliński Arkadiusz Gołębiewski Magdalena Górka Andrzej Haliński Agnieszka Holland Sławomir Idziak Anna Jadowska Andrzej Jakimowski Janusz Kaleja Jarosław Kamiński Jerzy Kapuściński Maciej Karpiński Dorota Kędzierzawska Jan Kidawa-Błoński Karina Kleszczewska Katarzyna Klimkiewicz Jan Komasa Joanna Kos-Krauze Waldemar Krzystek Marcin Krzyształowicz Maciej Kubicki Agnieszka Kurzydło Michał Kwieciński Borys Lankosz Paweł Laskowski Monika Lenczewska Ryszard Lenczewski Alessandro Leone Wojciech Lepianka Grzegorz Łoszewski Joanna Macha Juliusz Machulski Wojciech Marczewski Paweł Maślona Jan P. Matuszyński Przemysław Nowakowski Michał Oleszczyk Mateusz Pacewicz Adrian Panek Łukasz Palkowski Jan Pawlicki Maciej Pawliński Jacek Petrycki Magdalena Piekorz Maciej Pieprzyca Elwira Pluta Ewa Puszczyńska Krzysztof Rak Arthur Reinhart Dorota Roqueplo Adam Sikora Jerzy Skolimowski Wojciech Smarzowski Agnieszka Smoczyńska Katarzyna Sobańska Piotr Sobociński jr Wojciech Staroń Allan Starski Irena Strzałkowska Maciej Strzembosz Jarosław Szoda Krzysztof Szpetmański Małgorzata Szumowska Agata Szymańska Arkadiusz Tomiak Magnus von Horn Tomasz Wasilewski Rafał Wieczyński Remigiusz Włast-Matuszak Mariusz Włodarski Andrzej Wojciechowski Mira Wojtczak Anna Wydra Krzysztof Zanussi Janusz Zaorski Ita Zbroniec-Zajt Jerzy Zieliński Łukasz Żal Xawery Żuławski



POMORSKA FUNDACJA FILMOWA W GDYNI - PRODUCENT FESTIWALU

Leszek Kopeć
Prezes Zarządu

Mirosław Morzyk
Członek Zarządu
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Włodzimierz Grzechnik
Członek Zarządu

Violetta Deptulska
Księgowość

BIURO ORGANIZACYJNE

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

Tomasz Kolankiewicz
Dyrektor Artystyczny

Agata Kozierańska-Burda
Kierownik Biura Festiwalu

Maciej Marcinkowski
Zastępca Kierownika Biura Festiwalu ds. Organizacyjno-Technicznych


Magdalena Jacoń
Rzeczniczka Prasowa

Kinga Plicht
Koordynator projekcji on-line

Agnieszka Siłkowska
Sekretariat Biura Festiwalu

Marta Drankiewicz

Biuro Dyrekcji Festiwalu

Marta Chwastniewska-Jaworska
Koordynator program pozakonkursowego

Ilona Czerwińska
Koordynator Konkursu Głównego

Izabela Szamałek
Koordynator Konkursu Filmów Mikrobudżetowych

Maciej Dominiak
Koordynator Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Sandra Czerwińska
Sekretarz Jury Konkursu Głównego

Simone Lipińska
Sekretarz Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Jakub Knera
Imprezy Towarzyszące
Media Społecznościowe

Katarzyna Bobińska, Emilia Krzystowska, Kamila Przewoźniak
Marketing i promocja

Marta Szamałek
Biuro Gości Krajowych


Agata Dzik
Biuro Gości Zagranicznych


Anna Lewandowska
Sprzedaż akredytacji, faktury

Marlena Gracz
Kopie Filmowe

Sandra Czerwińska
Koordynacja Wolontariuszy

Adam Kamiński, Emilia Kapłan, Patrycja Pankau, Kaja Szymańska
Redakcja Katalogu oraz strony internetowej

Małgorzata Rakowiec
Redaktor Naczelna Gazety Festiwalowej

Jerzy Rados, Joanna Pultyn
Kronika Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Sławomir Pultyn, Sergiusz Siłkowski

Koordynacja transmisji on-line