Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

ORGANIZATORZY

ministerstwo.png PISF LOGO.png logo_50_LAT_SFP_+_nazwa_biale_tlo.jpg

Marszalek_Wojewodztwa_Pomorskiego_poziom-prawa-2012-RGB-NIE DO DRUKU.png prezydent miasta gdyni.jpg

WSPÓŁORGANIZATORZY


TVP_wsp.jpg HBO - LOGO.jpg LOGO2-IAM-CULTURE-2016-PL-ko-min.png logo_pl.jpg

KOMITET HONOROWY

Piotr Gliński
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Mieczysław Struk
Marszałek Województwa Pomorskiego

Wojciech Szczurek
Prezydent Miasta Gdyni

Jacek Kurski
Prezes Telewizji Polskiej S.A.

KOMITET ORGANIZACYJNY

Magdalena Sroka
Przewodnicząca Komitetu
Dyrektor Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej

Jarosław Sellin
Sekretarz Stanu
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Jacek Bromski
Prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich

Beata Jaworowska
Zastępca Dyrektora Departamentu Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

Włodzimierz Grzechnik
Naczelnik Wydziału Kultury Urzędu Miasta Gdyni

Maciej Stanecki
Członek Zarządu Telewizji Polskiej S.A.

Michał Kozicki
Prezes HBO Polska

Agnieszka Odorowicz
Członek Komitetu

Artur Adamski
Z-ca Dyrektora Departamentu Edukacji i Wydawnictw NBP

Krzysztof Olendzki
Dyrektor Instytutu Adama Mickiewicza

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

RADA PROGRAMOWA

Filip Bajon
Jarosław Barzan
Leszek Bodzak
Kuba Czekaj
Leszek Dawid
Kinga Dębska
Piotr Dumała
Jolanta Dylewska
Piotr Dzięcioł
Paweł Edelman
Michał Englert
Agnieszka Glińska
Robert Gliński
Janusz Głowacki
Arkadiusz Gołębiewski
Andrzej Haliński
Andrzej Jakimowski
Jagna Janicka
Jerzy Kapuściński
Maciej Karpiński
Dorota Kędzierzawska
Katarzyna Klimkiewicz
Jan Komasa
Waldemar Krzystek
Agnieszka Kurzydło
Michał Kwieciński
Monika Lenczewska
Ryszard Lenczewski
Alessandro Leone
Wojciech Lepianka
Grzegorz Łoszewski
Joanna Macha
Juliusz Machulski
Wojciech Marczewski - Przewodniczący Rady Programowej
Jan P. Matuszyński
Włodzimierz Niderhaus
Michał Oleszczyk
Łukasz Palkowski
Jan Pawlicki
Jacek Petrycki
Maciej Pieprzyca
Elwira Pluta
Jan Purzycki
Ewa Puszczyńska
Krzysztof Rak
Arthur Reinhart
Adam Sikora
Jerzy Skolimowski
Agnieszka Smoczyńska
Katarzyna Sobańska
Piotr Sobociński Jr
Wojciech Staroń
Allan Starski
Maciej Strzembosz
Jarosław Szoda
Krzysztof Szpetmański
Małgorzata Szumowska
Arkadiusz Tomiak
Magnus von Horn
Tomasz Wasilewski
Rafał Wieczyński
Remigiusz Włast-Matuszak
Andrzej Wojciechowski
Janusz Zaorski
Jerzy Zieliński
Łukasz Żal


POMORSKA FUNDACJA FILMOWA W GDYNI - PRODUCENT FESTIWALU

Leszek Kopeć
Prezes Zarządu

Mirosław Morzyk
Członek Zarządu
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych

Anna Dębowska
Dyrektor Zarządzający

Violetta Deptulska
Księgowość

BIURO ORGANIZACYJNE

Leszek Kopeć
Dyrektor Festiwalu

Agata Kozierańska-Burda
Kierownik Biura Festiwalu

Olaf Eysmont
Zastępca Kierownika Biura Festiwalu ds. Programowych

Maciej Marcinkowski
Zastępca Kierownika Biura Festiwalu ds. Organizacyjno-Technicznych

Izabela Szamałek
Sekretariat Biura Festiwalu
Asystent Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Marta Drankiewicz, Alicja Kocik

Biuro Dyrekcji Festiwalu

Anna Wróblewska

Rzecznik Prasowy

Magdalena Jacoń
Koordynator ds. PR
Redaktor strony www

Ilona Czerwińska
Koordynator Konkursu Głównego oraz Konkursu Inne Spojrzenie

Maciej Dominiak
Koordynator Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Olaf Eysmont, Marta Chwastniewska - Jaworska
Program Festiwalu

Jakub Knera
Imprezy Towarzyszące
Media Społecznościowe

Małgorzata Mierniczek
Imprezy Towarzyszące

Aleksandra Beer
Sekretarz Jury Konkursu Głównego

Simone Lipińska
Sekretarz Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych

Adam Kamiński, Natalia Maliszewska, Przemysław Kołodziej
Redakcja Katalogu

Izabela Bilicka, Emilia Krzystowska, Kamila Przewoźniak, Joanna Śmiałek
Marketing

Grażyna Olejniczak, Marta Szamałek, Dominika Grams, Emilia Krzystowska
Biuro Gości Krajowych

Agata Dzik, Justyna Trojnar
Biuro Gości Zagranicznych

Justyna Goździewska, Alicja Wierzbicka
Biuro Prasowe

Kinga Plicht
Koordynator Obsługi Widzów w Kinach Festiwalowych

Marlena Gracz
Kopie Filmowe

Anna Malinowska
Sprzedaż, Obsługa Widza

Maciej Marcinkowski, Mateusz Adamiak
Logistyka

Sandra Sutor, Weronika Both

Koordynacja Wolontariuszy

Anna Przybyszewska, Joanna Łojewska

Ekipy Filmowe

Anna Rostankowska
Kontakty z Instytucjami Miejskimi

Małgorzata Rakowiec
Redaktor Naczelna Gazety Festiwalowej

Jerzy Rados
Kronika Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych