Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni

Jedyny teatr dramatyczny w Gdyni. Przez jego scenę przewinęły się takie sławy, jak Andrzej Wajda, Adam Hanuszkiewicz, Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Wiesław Komasa, Zofia de Inez. Zaś Scena Letnia i Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port uczyniły z Teatru Miejskiego wyjątkowe miejsce doceniane i szeroko dyskutowane na całym świecie. Teatr Miejski w Gdyni dysponuje widownią teatralną, która może pomieścić 286 widzów, oraz tak zwaną małą sceną, czyli kameralną przestrzenią mieszczącą 100 widzów. Na obu wystawiane są spektakle repertuarowe. W Teatrze działa również kawiarnia – bar.
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny

Fot. Bogna Kociumbas
Muzeum Miasta Gdyni

Muzeum Miasta Gdyni

ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia
Muzeum Miasta Gdyni od początku swego istnienia związane jest z Festiwalem. Co roku odbywają się w nim imprezy towarzyszące: wystawy, spotkania oraz dyskusje poświęcone polskiej kinematografii. W Muzeum mieści się bogaty zbiór plakatów filmowych, prezentowanych przez lata na Festiwalu.

Klub Festiwalowy #CzarnaPolana

Hotel Mercure Gdynia Centrum
ul. Armii Krajowej
22 81-372 Gdynia
W tym roku po raz pierwszy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszamy uczestników do Klubu Festiwalowego #CzarnaPolana by Żubrówka Czarna. Klub to wyjątkowe miejsce spotkań, w którym można oddać się chwili relaksu oraz nieformalnym dyskusjom o kinie w przerwach pomiędzy seansami filmowymi. Festiwalowe wieczory wzbogacą tu dodatkowe atrakcje, w tym wydarzenia muzyczne.