Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny

Plac Grunwaldzki 1
80-372 Gdynia
tel. 58 621-15-09
Od lat najważniejsze miejsce na mapie gdyńskiego Festiwalu. W Teatrze Muzycznym prezentowane są filmy uczestniczące w Konkursie Głównym, a w pokazach uczestniczą ich twórcy. Na Scenie Głównej, przy widowni liczącej ponad 1000 miejsc, odbywają się uroczyste otwarcie Festiwalu oraz gala finałowa. Dodatkowe pokazy festiwalowe obejmują również Scenę Nową. Z kolei Scena Kameralna to miejsce prezentacji filmów ubiegających się o laury w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.  RECEPCJA FESTIWALOWA znajduje się przy wejściu do Centrum Festiwalowego, Sceny Nowej (od strony Placu Grunwaldzkiego).
Gdyńskie Centrum Filmowe

Gdyńskie Centrum Filmowe

Plac Grunwaldzki 2
80-372 Gdynia
tel. 58 621-15-09
Gdyńskie Centrum Filmowe - położone w sercu miasta, tuż obok Teatru Muzycznego - od 2015 roku jest nową siedzibą Biura Festiwalowego i Biura Prasowego FPFF. Tutaj odbywają się m.in. pokazy prasowe filmów uczestniczących w Konkursie Głównym oraz wydarzenia specjalne, w tym promocje książek i spotkania dyskusyjne. Kino Studyjne GCF dysponuje nowoczesnymi salami kinowymi o nazwach Warszawa, Goplana i Morskie Oko, a także Galerią/Księgarnią oraz kawiarnią FaBuła.
Helios Gdynia Centrum Riviera

Helios Gdynia Centrum Riviera

Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia

Kino Helios Gdynia znajduje się w największym centrum handlowo-rozrywkowym trzeciej generacji na Pomorzu – Centrum Riviera. Posiada sześć klimatyzowanych sal wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający, a także ekrany perełkowe Harkness.
Konsulat Kultury

Konsulat Kultury

ul. Jana z Kolna 25
81-001 Gdynia
tel. 667 022 652
Otwarty w sierpniu 2018 roku Konsulat Kultury jest wspólnym projektem Gdyńskiego Centrum Kultury oraz Miasta Gdyni. Powstał w zrewitalizowanym zabytkowym budynku dawnego Domu Marynarza Szwedzkiego, położonym u zbiegu ulic Jana z Kolna i Władysława IV.
Muzeum Marynarki Wojennej

Muzeum Marynarki Wojennej

ul. Zawiszy Czarnego 1B
81-374 Gdynia
Dziś trudno wyobrazić sobie Skwer Kościuszki bez wspaniałej sylwetki "Błyskawicy" czy też Bulwar Nadmorski pozbawiony Ekspozycji Plenerowej Broni i Uzbrojenia Morskiego. Upowszechnianie i popularyzacja historii Marynarki Wojennej RP to jeden z filarów działalności Muzeum Marynarki Wojennej. Siedziba instytucji, znakomicie położona w bezpośrednim sąsiedztwie śródmiejskiej plaży i Bulwaru Nadmorskiego, dysponuje nowoczesną salą audytoryjną o układzie kinowym dla 121 osób z pełną obsługą techniczną i klimatyzacją.