Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Teatr Muzyczny

Teatr Muzyczny

Plac Grunwaldzki 1
80-372 Gdynia
tel. 58 621-15-09
Od lat najważniejsze miejsce na mapie gdyńskiego Festiwalu. W Teatrze Muzycznym prezentowane są filmy uczestniczące w Konkursie Głównym, a w pokazach uczestniczą ich twórcy. Na Scenie Głównej, przy widowni liczącej ponad 1000 miejsc, odbywają się uroczyste otwarcie Festiwalu oraz gala finałowa. Z kolei Scena Nowa to miejsce prezentacji filmów ubiegających się o laury w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.  RECEPCJA FESTIWALOWA znajduje się przy wejściu do Centrum Festiwalowego, Sceny Nowej (od strony Placu Grunwaldzkiego).
Gdyńskie Centrum Filmowe

Gdyńskie Centrum Filmowe

Plac Grunwaldzki 2
80-372 Gdynia
tel. 58 621-15-09
Gdyńskie Centrum Filmowe - położone w sercu miasta, tuż obok Teatru Muzycznego - od 2015 roku jest nową siedzibą Biura Festiwalowego i Biura Prasowego FPFF. Tutaj odbywają się m.in. pokazy prasowe filmów uczestniczących w Konkursie Głównym oraz wydarzenia specjalne, w tym promocje książek i spotkania dyskusyjne. Kino Studyjne GCF dysponuje nowoczesnymi salami kinowymi o nazwach Warszawa, Goplana i Morskie Oko, a także Galerią/Księgarnią oraz kawiarnią FaBuła.
Multikino

Multikino

ul. Waszyngtona 21
81-342 Gdynia
W gdyńskim Multikinie, dysponującym ośmioma wygodnymi salami kinowymi, przez cały czas trwania Festiwalu prezentowane są najlepsze polskie filmy. Zarówno konkursowe, jak i w ramach sekcji tematycznych FPFF. Obiekt przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i rodziców z dziećmi w wózkach. Sale pomieścić mogą łącznie 2144 widzów.
1
2