Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Bilety, karnety

Program Festiwalu i zakup biletów on line: KLIKNIJ


BILETY
 

Bilet na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni upoważnia do wstępu na wybrany pokaz filmowy odbywający się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz Nowej Scenie Teatru Muzycznego w Gdyni. Bilet nie upoważnia do wstępu na pokazy filmowe odbywające się na Dużej Scenie Teatru Muzycznego. Aby uczestniczyć w odbywających się tam pokazach, należy mieć akredytację lub zakupić jednodniową wejściówkę.  

Sprzedaż biletów on-line trwa od 7 września 2017 roku na stronie www.festiwalgdynia.pl oraz w kasach Kina Studyjnego Gdyńskiego Centrum Filmowego.

Należność za bilety należy wpłacić w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia zakupu przy użyciu płatności elektronicznej oferowanej na stronie (płatność DotPay). Zakup biletu zostanie potwierdzony e-mailem w ciągu 20 minut od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie organizatora.

Od 15 września oraz podczas Festiwalu bilety można również kupować w kasach festiwalowych, znajdujących się na parterze Centrum Waterfront (Multikino) oraz w Teatrze Muzycznym.

Gdyńskie Centrum Filmowe

7 - 17 września: godz. 12.00 – 20.00
18 - 22 września: godz. 8.00 – 22.30
23 września: 8.00 – 17.00

Centrum Waterfront w Gdyni (Multikino)

15 września: 15.00 – 20.00
16 - 17 września: 12.00 – 20.00
18 - 22 września: 8.00 – 22.30
23 września: 8.00 – 17.00

Teatr Muzyczny (Nowa Scena)

20 - 22 września: 9.00 – 20.00
23 września: 8.00 – 15.00


Ceny biletów

19 zł normalny
15 zł ulgowy (wyłącznie w sprzedaży w kasach) 
11 zł na filmy z Konkursu Filmów Krótkometrażowych oraz bilety grupowe

Odbiór biletu

Po dokonaniu i potwierdzeniu płatności w zakładce „Moje zamówienia” pojawi się opcja wygenerowania biletu, zawierającego kod kreskowy i informacje o wybranym seansie. Bilet można wydrukować na domowej drukarce i okazać przed wejściem na salę kinową.

Bilet można również odebrać, za okazaniem dowodu tożsamości, od 15 września w kasach festiwalowych na parterze Centrum Waterfront, ul. Waszyngtona 21 lub w Gdyńskim Centrum Filmowym. Zakupionych biletów nie można zwrócić. Nie będą wydawane duplikaty biletu.


KARNETY 

Zakup karnetów on line: KLIKNIJ

Karnet na 42. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni upoważnia do wstępu na pokazy filmowe odbywające się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Scenie Nowej Teatru Muzycznego w Gdyni. Karnet nie upoważnia do wstępu na Dużą Scenę Teatru Muzycznego.

Należność za karnety oraz bilety należy wpłacić w ciągu 48 godzin od momentu złożenia zamówienia zakupu przy użyciu płatności elektronicznej oferowanej na stronie (płatność DotPay). Zakup karnetu zostanie potwierdzony e-mailem w ciągu 4 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Organizatora.

Karnet jest imienny, tzn. zostanie wystawiony na imię i nazwisko podane w formularzu zamówienia. Zamawiając karnet, należy dołączyć aktualne zdjęcie portretowe (w pliku o wielkości nieprzekraczającej 2 Mb, o minimalnych wymiarach 400x400 pikseli, w formacie png, gif lub JPG), które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu. Nie można przepisać karnetu na inną osobę.

Ceny karnetów

200 zł normalny
150 zł ulgowy


Odbiór karnetu

Zakupiony karnet może odebrać wyłącznie osoba, na której nazwisko został on wystawiony, za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.

Karnet można odbierać od 16 września 2017 roku (od godz. 12.00) w Punkcie Obsługi Uczestnika znajdującym się na parterze Centrum Gdynia Waterfront (Multikino, pl. Waszyngtona 21). Zakupionych karnetów nie można zwrócić. Nie będą wydawane duplikaty karnetów.

Zasady korzystania z karnetu podczas Festiwalu

Karnet zaprogramowany jest na 34 punkty (1 punkt równa się 1 pokazowi filmowemu). Wejście na pokaz filmowy możliwe będzie wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji miejsca on-line.

Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe w ramach 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na które wcześniej posiadacz karnetu zarezerwował miejsce on-line. Karnet nie uprawnia do rezerwacji miejsc na galę otwarcia i zamknięcia Festiwalu.

Posiadacz karnetu może zarezerwować tylko jedno miejsce na określony pokaz filmowy o określonej godzinie. Posiadacz karnetu może dokonywać rezerwacji miejsca na jeden pokaz w danym bloku godzinowym w danym dniu. Jako blok godzinowy rozumiane są seanse odbywające się w odstępstwie czasowym nie większym niż 30 min (np. 9.45, 10.00 i 10.15).

Karnet jest opatrzony kodem kreskowym. Przed każdą salą kinową obsługa posiada czytniki umożliwiające identyfikację i weryfikację rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji do 15 minut przed rozpoczęciem seansu i niepojawienie się na pokazie filmowym spowoduje odliczenie z karnetu 4 punktów karnych.