Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ


Karnety można nabyć drogą elektroniczną, poprzez stronę internetową www.system.festiwalgdynia.plZasady zakupu i korzystania z karnetu


· Karnet na 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to imienny identyfikator upoważniający do wstępu na pokazy filmowe odbywające się w Multikinie w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym oraz na Nowej Scenie Teatru Muzycznego.

· Karnet nie upoważnia do wstępu do obiektu ani na projekcje filmowe odbywające się w Centrum Festiwalowym na Dużej Scenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Rodzaje karnetów:

· KARNET NORMALNY – 220 zł

· KARNET ULGOWY – 170 zł – przeznaczony dla uczniów i studentów do 26 roku życia, osób powyżej 60 lat oraz osób niepełnosprawnych za okazaniem ważnego dokumentu uprawniającego do zniżki przy odbiorze karnetu.

Sprzedaż karnetów:

· Sprzedaż karnetów odbywa się poprzez stronę internetową system.festiwalgdynia.pl i trwa do 14 września 2018 roku włącznie. Od 15 września 2018 zakupu karnetów można dokonywać wyłącznie w kasach festiwalowych w Centrum Gdynia Waterfront (Multikino).

· Należność za karnety należy wpłacić od razu po złożeniu zamówienia zakupu przy użyciu płatności elektronicznej oferowanej na stronie (płatność DotPay). Nieopłacone zamówienia będą automatycznie anulowane.

· Zakup karnetu zostanie potwierdzony drogą mailową w ciągu 4 dni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Organizatora.

· Karnet jest imienny, tzn. jest wystawiany na imię i nazwisko podane w formularzu zamówienia.
Zamawiając karnet należy wypełnić wszystkie wymagane pola oraz dołączyć aktualne zdjęcie portretowe o wielkości nieprzekraczającej 2 Mb, o minimalnych wymiarach 400x400 pikseli, w formacie PNG, GIF lub JPG, które posłuży do identyfikacji właściciela karnetu.

· Organizator zastrzega sobie możliwość zakończenia sprzedaży w każdej chwili bez podania przyczyn.

· Organizator nie przyjmuje zwrotu zakupionych karnetów.

Odbiór karnetu:

· Zakupiony karnet może odebrać wyłącznie osoba, na której nazwisko został wystawiony za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem.

· Karnet można odbierać od 15 września 2018 roku (od godziny 12:00) w Punkcie Obsługi Klienta znajdującym się na parterze Centrum Waterfront w Gdyni, ul. Waszyngtona 21 (byłe Gemini - obiekt w którym znajduje się Multikino w Gdyni). Nie będą wydawane duplikaty karnetu.

Zasady korzystania z karnetu na Festiwalu

· Karnet zaprogramowany jest na 34 punkty (1 punkt równa się 1 pokazowi filmowemu). Wejście na pokaz filmowy możliwe będzie wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji on-line miejsca;

· Karnet upoważnia do wejścia na wszystkie pokazy filmowe dla publiczności w ramach 43.Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni (dotyczy również pokazów Konkursu Filmów Krótkometrażowych w Teatrze Muzycznym na Nowej Scenie) odbywające się w Kinie Multikino w Gdyni i Gdyńskim Centrum Filmowym (przy Placu Grunwaldzkim 2), na które wcześniej posiadacz akredytacji zarezerwował miejsce online.

· Karnet nie upoważnia do wstępu na pokazy oraz konferencje prasowe odbywające się w Kinie Multikino w Gdyni oraz Gdyńskim Centrum Filmowym.

· Karnet nie uprawnia do rezerwacji miejsc na galę otwarcia i zamknięcia festiwalu.

· Posiadacz karnetu może zarezerwować tylko jedno miejsce na określony pokaz filmowy o określonej godzinie. Rezerwacji miejsca na pokaz filmowy można dokonywać od godziny 8:30 dnia poprzedzającego wybraną projekcję, jednak nie później niż 15 minut przed rozpoczynającym się seansem, z wyjątkiem pierwszego dnia Festiwalu, na który rezerwacja miejsc rozpoczyna się w poniedziałek 17 września o godzinie 8.30.

· Posiadacz karnetu może dokonywać rezerwacji miejsca na jeden pokaz filmowy w danym przedziale czasowym (bloku godzinowym) w danym dniu. Jako blok godzinowy rozumiane są seanse rozpoczynające się w odstępie czasowym nie większym niż 30 min (np. 9:45, 10:00 i 10:15).

· Karnet będzie zawierał kod kreskowy. Przed każdą salą będzie dyżurować stała obsługa z czytnikami umożliwiającymi identyfikację i weryfikację rezerwacji. Nieodwołanie rezerwacji do 15 minut przed rozpoczęciem seansu i nieuczestniczenie w pokazie filmowym spowoduje odliczenie z karnetu 4 punktów.

· Prosimy nie spóźniać się na seanse.