Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Filmowe repliki w ramach 44. FPFF

Filmowe repliki w ramach 44. FPFF

Elbląg, Lębork, Wejherowo, Cieplewo – tam też można oglądać filmy w ramach 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Widzów z regionu zapraszamy na festiwalowe repliki, czyli pokazy wybranych tytułów z Konkursu Głównego oraz sekcji pozakonkursowej Panorama Kina Polskiego.
Książki i wystawy na 44. FPFF

Książki i wystawy na 44. FPFF

Jak co roku Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jest okazją, by zaprezentować czytelnikom z branży filmowej i szerszej publiczności najnowsze wydawnictwa poświęcone kinematografii – twórcom oraz historii i teorii kina, a także wybranym filmom. Nie zabraknie również wystaw o tematyce filmowej, które będzie można oglądać zarówno w obiektach festiwalowych, jak i plenerze.
Wkrótce rusza 44. FPFF!

Wkrótce rusza 44. FPFF!

Już w poniedziałek, 16 września 2019 roku rozpoczyna się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Seanse konkursowe i pozakonkursowe, wydarzenia towarzyszące, debaty i spotkania odbywać się będą w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, kinie Helios, Teatrze Miejskim, Hotelu Mercure Gdynia Centrum, Konsulacie Kultury, Muzeum Marynarki Wojennej oraz Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na stronie Festiwalu dostępny jest szczegółowy program projekcji. Trwa sprzedaż ...
Spotkania branżowe na 44. FPFF

Spotkania branżowe na 44. FPFF

Na serię spotkań branżowych środowiska filmowego pod wspólnym szyldem Gdynia Industry zapraszamy w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych już po raz czwarty. Panele dyskusyjne i prezentacje – przeznaczone dla twórców, producentów, profesjonalistów branży filmowej oraz studentów szkół filmowych – będą się odbywać od 18 do 20 września 2019 w Hotelu Mercure Gdynia Centrum.
Filmoteka Szkolna na 44. FPFF

Filmoteka Szkolna na 44. FPFF

Na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni nie zabraknie zajęć Filmoteki Szkolnej przygotowanych z myślą o nastoletnich uczestnikach Festiwalu. W programie debaty, wykłady i warsztaty, a wszystko to zwieńczone wręczeniem statuetki Skrytykuj.pl podczas Młodej Gali Festiwalu.
Gdyńska konferencja prasowa 44. FPFF

Gdyńska konferencja prasowa 44. FPFF

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową poświęconą tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - w poniedziałek, 9 września 2019 roku, o godzinie 11.00, w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Konferencja prasowa 44. FPFF - przypomnienie

Konferencja prasowa 44. FPFF - przypomnienie

Przypominamy o konferencji prasowej 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, która odbędzie się jutro - w czwartek, 5 września 2019 roku - o godzinie 12.00 w Warszawie, w Kinie Kultura przy Krakowskim Przedmieściu 21/23.
Jury 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Jury 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Znamy już nazwiska jurorów, którzy zdecydują o nagrodach w Konkursie Głównym oraz w Konkursie Filmów Krótkometrażowych na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.