Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Wystawy i promocje książek na 43. FPFF

Wystawy i promocje książek na 43. FPFF

Związane z tematyką filmową i historyczną ekspozycje prezentowane w plenerze oraz we wnętrzach festiwalowych obiektów, a także spotkania autorskie poświęcone ponad dziesięciu najnowszym publikacjom poświęconym kinu – na uczestników zbliżającego się Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni czekają liczne wydarzenia towarzyszące.
Konkurs Młodzi o FPFF! rozstrzygnięty!

Konkurs Młodzi o FPFF! rozstrzygnięty!

W tym roku po raz pierwszy w związku z Festiwalem Polskich Filmów Fabularnych ogłoszono konkurs na recenzję polskiego filmu fabularnego. Na konkurs „Młodzi o filmach FPFF!” nadesłano 102 recenzje. Wyzwanie mogły podjąć osoby, które nie ukończyły 25 lat. Materiałem do zrecenzowania były filmy prezentowane w Konkursie Głównym w ostatnich pięciu latach. Konkurs – we współpracy z Festiwalem – zorganizowali producenci Warsztatów krytyki filmowej i nowomedialnej (Gdyńska Szkoła Filmo...
Już wkrótce rusza 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Już wkrótce rusza 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 17-22 września 2018 roku. Seanse konkursowe i pozakonkursowe, projekcje specjalne, wydarzenia towarzyszące, debaty i spotkania odbywać się będą przede wszystkim w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, Multikinie, kinie Helios, Teatrze Miejskim, hotelu Mercure Gdynia Centrum oraz w nowo otwartym Konsulacie Kultury. Na stronie Festiwalu dostępny jest już pełen program projekcji.
Jury 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Jury 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Znamy już nazwiska jurorów, którzy zdecydują o nagrodach w trzech konkursach filmowych podczas tegorocznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni: Konkursie Głównym, Konkursie Inne Spojrzenie i Konkursie Filmów Krótkometrażowych.
Zaproszenie na konferencję prasową w Warszawie

Zaproszenie na konferencję prasową w Warszawie

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w poniedziałek, 10 września 2018 roku o godz. 12:00 w Warszawie, Kino Kultura, Krakowskie Przedmieście 21/23
Zaproszenie na konferencję prasową w Gdyni

Zaproszenie na konferencję prasową w Gdyni

43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się 12 września 2018 roku (środa) o godzinie 10.00 w sali Goplana Gdyńskiego Centrum Filmowego, Gdynia, Plac Grunwaldzki 2.
Filmoteka Szkolna na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Filmoteka Szkolna na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny (FINA) przygotowała szereg edukacyjnych atrakcji towarzyszących 43. Festiwalowi Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W bogatym programie opracowanym z myślą o nastoletnich uczestnikach, znalazły się debaty wokół filmów, wykłady prowadzone przez cenionych filmoznawców, a także warsztaty przygotowujące do Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej!
Plener filmowy na 43. FPFF

Plener filmowy na 43. FPFF

Filmy pełnometrażowe nagradzane w Gdyni, a także najlepsze polskie krótkie metraże ostatnich lat będzie można oglądać w kinie plenerowym na Placu Grunwaldzkim pomiędzy Teatrem Muzycznym w Gdyni a Gdyńskim Centrum Filmowym od 17 do 22 września 2018 roku. Na pokazy zapraszają Festiwal Polskich Filmów Fabularnych oraz Telewizja Kino Polska. Wstęp wolny.