Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Piątek na 44. FPFF

Piątek na 44. FPFF

Ostatnie uroczyste pokazy i konferencje prasowe poświęcone filmom z Konkursu Głównego, Młoda Gala i werdykt Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych, finałowe panele w ramach Gdynia Industry – program piątku, 20 września 2019 roku na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych jest bardzo bogaty. Wieczorem w Gdyni zabrzmi muzyka Krzysztofa Komedy.
Debata Kobiet Filmu - 2020 nadchodzi

Debata Kobiet Filmu - 2020 nadchodzi

W piątek, 20 września odbędzie się debata „2020 nadchodzi - Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w branży audiowizualnej. Szanse i zagrożenia.” Organizatorkami spotkania, odbywającego się w ramach wydarzeń branżowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, są Kobiety Filmu – inicjatywa zrzeszająca przedstawicielki wszystkich specjalizacji i zawodów filmowych.
Dodatkowy pokaz „Eastern”

Dodatkowy pokaz „Eastern”

Studio Munka SFP, producent filmu „Eastern”, zaprasza na dodatkowy pokaz podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w czwartek, 19 września 2019 roku.
Czwartek na 44. FPFF

Czwartek na 44. FPFF

Druga seria prezentacji konkursowych krótkich metraży i kolejne uroczyste pokazy w Konkursie Głównym – 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w czwartek, 19 września 2019 roku, ani trochę nie zwalnia tempa. Przed uczestnikami Festiwalu również między innymi kolejny dzień paneli i spotkań w ramach Gdynia Industry.
Aktualizacja harmonogramu seansów na 44. FPFF

Aktualizacja harmonogramu seansów na 44. FPFF

W związku ze zmianami w programie Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zmodyfikowany został harmonogram pokazów zaplanowanych na czwartek, piątek i sobotę (19-21 września 2019). Prosimy o korzystanie z jego aktualnej wersji, dostępnej już zarówno w systemie rezerwacji on line, jak i na stronie głównej Festiwalu: www.festiwalgdynia.pl.
Market Guide 2019

Market Guide 2019

Kto jest kim w polskiej branży filmowej? Czym zajmują się najważniejsze instytucje i gdzie szukać kluczowych kontaktów? Odpowiedzi na te pytania zebraliśmy w jednym miejscu, czyli w przewodniku branżowym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Dodatkowe pokazy, środa 18.09.2019

Dodatkowe pokazy, środa 18.09.2019

W środę, 18 września, zapraszamy na dodatkowe pokazy filmów: "Ikar. Legenda Mietka Kosza" w reż. Macieja Pieprzycy (Konkurs Główny 44.FPFF) - o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim w Gdyni. "Eastern" w reż. Piotra Adamskiego (Panorama Kina Polskiego 44.FPFF ) - o godz. 18.00 w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego. Oba pokazy są dostępne dla posiadaczy akredytacji i karnetów, w ramach systemu rezerwacji on line, a także dla osób kupujących bilety.
Środa na 44. FPFF

Środa na 44. FPFF

Trzeci dzień Festiwalu to pierwsze pokazy w ramach Konkursu Filmów Krótkometrażowych. W środę, 18 września 2019 roku, na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpoczyna się też trzydniowy cykl spotkań branżowych Gdynia Industry.