Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Młoda Gala 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Młoda Gala 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Znamy już werdykt Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Podczas Młodej Gali na Scenie Nowej Teatru Muzycznego w piątek, 22 września 2017 roku wręczono również nagrody pozaregulaminowe dla twórców filmów pełnometrażowych.
Dodatkowy pokaz filmu Najlepszy w reż. Łukasza Palkowskiego

Dodatkowy pokaz filmu Najlepszy w reż. Łukasza Palkowskiego

W sobotę, 23 września 2017 roku, o godzinie 9.00 odbędzie się dodatkowy pokaz filmu "Najlepszy" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Multikino, sale nr 1 i 4. Przypominamy również, że w sobotę w Gdyńskim Centrum Filmowym, w Multikinie oraz na Scenie Nowej Teatru Muzycznego odbywają się proekcje wszystkich siedemnastu filmów z Konkursu Głównego.
Piątek, 22 września. Piąty dzień 42. FPFF

Piątek, 22 września. Piąty dzień 42. FPFF

Przed nami ostatnia premiera w Konkursie Głównym 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Film „Pomiędzy słowami” w reżyserii Urszuli Antoniak to jeden z trzech pokazów prasowych, jakie zaplanowano na 22 września 2017 roku. Obok niego zaprezentowane zostaną „Pokot” w reżyserii Agnieszki Holland i „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej.
Uśmiech na Festiwalu: FLY SMILE IN GDYNIA

Uśmiech na Festiwalu: FLY SMILE IN GDYNIA

Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek oraz aktorzy, Tatiana Sosna-Sarno, Anna Czartoryska i Eryk Lubos, odwiedzą dzieci – pacjentów gdyńskiego Szpitala Św. Wincentego a Paulo. W piątek, 22 września 2017 roku, o godzinie 11.00.
Nie żyje Grzegorz Królikiewicz

Nie żyje Grzegorz Królikiewicz

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Grzegorza Królikiewicza, reżysera, scenarzysty, pedagoga i profesora sztuk filmowych. Artysta miał być gościem specjalnym 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. 21 września 2017 roku, przed projekcją filmu „Na wylot”, pamięć Reżysera uczczono minutą ciszy. Grzegorz Królikiewicz, urodzony w 1939 roku, był jednym z ważniejszych dokumentalistów swojego pokolenia. Konsekwentnie rozwijał autorskie kino fabularne. Otrzymał w G...
Czwartek, 21 września. Czwarty dzień 42. FPFF

Czwartek, 21 września. Czwarty dzień 42. FPFF

Filmy „Czuwaj” w reżyserii Roberta Glińskiego, „Najlepszy” w reżyserii Łukasza Palkowskiego oraz „Cicha noc” w reżyserii Piotra Domalewskiego – czwartkowy program 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych przewiduje trzy premierowe pokazy w Konkursie Głównym. Obok nich w dalszym ciągu można oglądać pozostałe konkursowe tytuły, również w Konkursie Inne Spojrzenie i Konkursie Filmów Krótkometrażowych. Program i rezerwacje na www.festiwalgdynia.pl.
Dodatkowy seans. Młynarski - piosenka finałowa

Dodatkowy seans. Młynarski - piosenka finałowa

W związku z dużym zainteresowaniem widzów zapraszamy na dodatkową projekcję, w ramach sekcji Pokazy specjalne – In Memoriam, filmu „Młynarski – piosenka finałowa” w reżyserii Alicji Albrecht. Pokaz odbędzie się w piątek, 22 września, o godzinie 14.45 w sali Morskie Oko w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Powtórzony seans. Człowiek z magicznym pudełkiem

Powtórzony seans. Człowiek z magicznym pudełkiem

Informujemy, że odwołany z przyczyn technicznych wtorkowy seans filmu w reżyserii Bodo Koxa "Człowiek z magicznym pudełkiem" (z godziny 19.00) zostanie powtórzony w czwartek, 21 września, o godzinie 17.45 w sali nr 6 w Multikinie. Zakupione bilety i dokonane na wtorek rezerwacje (akredytacje/karnety) obowiązują na seans w czwartek.