Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

Akredytacje, karnety i bilety na 44. FPFF

Akredytacje, karnety i bilety na 44. FPFF
Trwa sprzedaż akredytacji na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Sprzedaż karnetów rozpocznie się 5 sierpnia, natomiast bilety na pojedyncze festiwalowe seanse będzie można zakupić od 5 września.

Każdy rodzaj akredytacji – Branża, Media, Obserwator – zaprogramowany jest na 34 punkty, uprawniające do obejrzenia 34 filmów podczas Festiwalu, po każdorazowej rezerwacji miejsca w systemie rezerwacji. Cena akredytacji jest jednakowa przez cały okres sprzedaży i wynosi 350 złotych.

Studenci polskich szkół filmowych współpracujących z FPFF – PWSFTviT w Łodzi, WRiTV UŚ im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, Szkoły Wajdy, Akademii Filmu i Telewizji, Warszawskiej Szkoły Filmowej, Gdyńskiej Szkoły Filmowej – mogą kupić akredytację za 100 złotych (obowiązuje ważna legitymacja studencka). Natomiast członkowie Stowarzyszenia Filmowców Polskich posiadający ważną, podstemplowaną legitymację członkowską nie płacą za akredytację.

Sprzedaż wszystkich typów akredytacji trwa do końca lipca 2019 roku bądź do wyczerpania puli.

System sprzedaży akredytacji: LINK 

W sierpniu rozpocznie się sprzedaż karnetów na 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. W tym roku obowiązuje jeden rodzaj karnetu, zaprogramowanego na 20 punktów, w cenie 200 złotych.

Wraz z ogłoszeniem szczegółowego harmonogramu festiwalowych projekcji, 5 września, do sprzedaży wejdą bilety na pojedyncze seanse.

Cena biletu normalnego wyniesie 22 złote, a ulgowego – 18 złotych. W przypadku Konkursu Filmów Krótkometrażowych bilet na jeden blok filmowy będzie kosztować 15 złotych. Dostępne będą również promocyjne bilety dla grup zorganizowanych (firm i instytucji) w cenie 15 złotych od osoby, oraz dla grup szkolnych z opiekunem – za 12 złotych od osoby.

Tegoroczne projekcje festiwalowe będą się odbywać w następujących obiektach: Teatrze Muzycznym w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, Konsulacie Kultury, Teatrze Miejskim w Gdyni, Muzeum Marynarki Wojennej, gdyńskim Kinie Helios (CH Riviera) oraz w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, gdzie zaprezentowany zostanie cykl filmowy Gdynia Dzieciom.

44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się w dniach 16-21 września 2019 roku w Gdyni.