Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Kronika 43. FPFF

Kronika 43. FPFF

Już kilkanaście tysięcy wyświetleń ma drugi odcinek Kroniki 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który zrealizowała studentka Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Klaudia Kęska. Film powstał pod opieką artystyczną Andrzeja Fidyka. Autor słynnej „Defilady” już wkrótce rozpocznie zajęcia z nowym rocznikiem studentów Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Czwartkowa premiera Kroniki została entuzjastycznie przyjęta również przez publiczność zgromadzoną na w...
Młoda Gala 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Młoda Gala 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Znamy już werdykt Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Podczas Młodej Gali na Scenie Nowej Teatru Muzycznego w piątek, 21 września 2018 roku wręczono również nagrody pozaregulaminowe dla twórców filmów pełnometrażowych.
Sobota, 22 września 2018 roku, na 43.FPFF

Sobota, 22 września 2018 roku, na 43.FPFF

Ostatni dzień 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to oczywiście najważniejsze pytanie: kto dostanie Złote Lwy?
Dodatkowa projekcja filmu „7 uczuć”

Dodatkowa projekcja filmu „7 uczuć”

W związku z dużym zainteresowaniem uczestników 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych filmem„7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego organizatorzy informują, że w porozumieniu z producentem, Wytwórnią Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, i dystrybutorem Kino Świat uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową projekcję filmu.
Piątek, 21 września 2018 roku, na 43. FPFF

Piątek, 21 września 2018 roku, na 43. FPFF

W przeddzień finałowych rozstrzygnięć na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych widzowie nadal mogą oglądać większość filmów z Konkursu Głównego. Uroczyste pokazy na Dużej Scenie Teatru Muzycznego, połączone ze spotkaniami z twórcami, to w piątek, 21 września: o godzinie 10.00 „Pewnego razu w listopadzie” Andrzeja Jakimowskiego, o godzinie 12.30 „Twarz” Małgorzaty Szumowskiej, o godzinie 15.30 „Jak pies z kotem” Janusza Kondratiuka a godzinie 18.00 w „Eter” Krzysztofa...
Czwartek, 20 września 2018 roku, na 43.FPFF

Czwartek, 20 września 2018 roku, na 43.FPFF

Przed nami kolejny dzień filmowych emocji. Gdyńska publiczność po raz pierwszy zobaczy filmy „Eter” w reżyserii Krzysztofa Zanussiego oraz „Zabawa Zabawa” Kingi Dębskiej, uczestniczące w Konkursie Głównym.
Dodatkowa projekcja filmu „Kler”

Dodatkowa projekcja filmu „Kler”

Ze względu na duże zainteresowanie uczestników 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych filmem „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego organizatorzy informują, że w porozumieniu z producentem „PROFIL FILM” i dystrybutorem „KINO ŚWIAT” uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową projekcję filmu.
10. Lecie Regionalnych Funduszy Filmowych

10. Lecie Regionalnych Funduszy Filmowych

Z okazji 10- lecia Regionalnych Funduszy Filmowych w Polsce, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i działająca w jej strukturach Sekcja RFF, skupiająca wszystkie polskie fundusze, zapraszają na jubileuszowy koktajl podczas festiwalu w Gdyni, który odbędzie się 20 września 2018 roku o godzinie 13.00 w hotelu Mercure Gdynia Centrum (sala Omega). Zaproszenie to organizatorzy kierują do posiadaczy festiwalowych akredytacji branżowych.