Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Festiwalowy autobus na 44. FPFF

Festiwalowy autobus na 44. FPFF

Codziennie podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych spod Teatru Muzycznego w Gdyni można się dostać do kina Helios w CH Riviera – lub z niego wrócić – bezpłatną linią autobusową. Wystarczy okazać akredytację, karnet lub bilet na festiwalowy seans.
Do zobaczenia w Gdyni! Informacje praktyczne dla dziennikarzy

Do zobaczenia w Gdyni! Informacje praktyczne dla dziennikarzy

Akredytacje i rezerwacja miejsc na pokazach prasowych, obsługa ze strony Biura Prasowego, wymogi dotyczące pracy fotoreporterów na festiwalowych galach – przekazujemy zestaw najważniejszych informacji praktycznych, które mogą ułatwić Państwu pracę podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Kronika filmowa 44. FPFF

Kronika filmowa 44. FPFF

Kronika 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych to krótkie filmy dokumentalne, które zostaną zrealizowane w trakcie Festiwalu przez studentów trzech szkół filmowych. Pierwszy odcinek uczestnicy Festiwalu zobaczą w środę festiwalową, 18 września 2019 roku, przed wieczornymi projekcjami.
Plener filmowy na 44. FPFF

Plener filmowy na 44. FPFF

Jak co roku, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych można obcować z kinem również w plenerze, na Placu Grunwaldzkim. Program wieczornych projekcji na 44. FPFF obejmuje wybrane filmy pełnometrażowe z ostatnich edycji FPFF, a także Kino Młodych. Nie zabraknie również obrazów z muzyką Krzysztofa Komedy.
Filmowe repliki w ramach 44. FPFF

Filmowe repliki w ramach 44. FPFF

Elbląg, Lębork, Wejherowo, Cieplewo – tam też można oglądać filmy w ramach 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Widzów z regionu zapraszamy na festiwalowe repliki, czyli pokazy wybranych tytułów z Konkursu Głównego oraz sekcji pozakonkursowej Panorama Kina Polskiego.
Książki i wystawy na 44. FPFF

Książki i wystawy na 44. FPFF

Jak co roku Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni jest okazją, by zaprezentować czytelnikom z branży filmowej i szerszej publiczności najnowsze wydawnictwa poświęcone kinematografii – twórcom oraz historii i teorii kina, a także wybranym filmom. Nie zabraknie również wystaw o tematyce filmowej, które będzie można oglądać zarówno w obiektach festiwalowych, jak i plenerze.
Wkrótce rusza 44. FPFF!

Wkrótce rusza 44. FPFF!

Już w poniedziałek, 16 września 2019 roku rozpoczyna się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Seanse konkursowe i pozakonkursowe, wydarzenia towarzyszące, debaty i spotkania odbywać się będą w Teatrze Muzycznym w Gdyni, Gdyńskim Centrum Filmowym, kinie Helios, Teatrze Miejskim, Hotelu Mercure Gdynia Centrum, Konsulacie Kultury, Muzeum Marynarki Wojennej oraz Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Na stronie Festiwalu dostępny jest szczegółowy program projekcji. Trwa sprzedaż ...
Spotkania branżowe na 44. FPFF

Spotkania branżowe na 44. FPFF

Na serię spotkań branżowych środowiska filmowego pod wspólnym szyldem Gdynia Industry zapraszamy w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych już po raz czwarty. Panele dyskusyjne i prezentacje – przeznaczone dla twórców, producentów, profesjonalistów branży filmowej oraz studentów szkół filmowych – będą się odbywać od 18 do 20 września 2019 w Hotelu Mercure Gdynia Centrum.