Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Dodatkowe pokazy, środa 18.09.2019

Dodatkowe pokazy, środa 18.09.2019

W środę, 18 września, zapraszamy na dodatkowe pokazy filmów: "Ikar. Legenda Mietka Kosza" w reż. Macieja Pieprzycy (Konkurs Główny 44.FPFF) - o godz. 18.00 w Teatrze Miejskim w Gdyni. "Eastern" w reż. Piotra Adamskiego (Panorama Kina Polskiego 44.FPFF ) - o godz. 18.00 w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego. Oba pokazy są dostępne dla posiadaczy akredytacji i karnetów, w ramach systemu rezerwacji on line, a także dla osób kupujących bilety.
Środa na 44. FPFF

Środa na 44. FPFF

Trzeci dzień Festiwalu to pierwsze pokazy w ramach Konkursu Filmów Krótkometrażowych. W środę, 18 września 2019 roku, na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych rozpoczyna się też trzydniowy cykl spotkań branżowych Gdynia Industry.
„Solid Gold” wycofany z Konkursu Głównego 44. FPFF

„Solid Gold” wycofany z Konkursu Głównego 44. FPFF

Informujemy, że Akson Studio, producent „Solid Gold” w reżyserii Jacka Bromskiego, z powodów formalnych wycofał film z Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Klub Festiwalowy #CZARNAPOLANA / ZAPROSZENIE

Klub Festiwalowy #CZARNAPOLANA / ZAPROSZENIE

W tym roku po raz pierwszy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszamy uczestników do Klubu Festiwalowego #CzarnaPolana. Klub to wyjątkowe miejsce spotkań, w którym można oddać się chwili relaksu oraz nieformalnym dyskusjom o kinie w przerwach pomiędzy seansami filmowymi. Festiwalowe wieczory wzbogacą tu dodatkowe atrakcje, w tym wydarzenia muzyczne.
Wtorek na 44. FPFF

Wtorek na 44. FPFF

Drugi dzień 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych to mnóstwo pokazów filmowych w ramach Konkursu Głównego, seanse w licznych sekcjach pozakonkursowych oraz pokaz filmu Laureata Platynowych Lwów.
Odwołana konferencja prasowa

Odwołana konferencja prasowa

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Festiwalu NIE ODBĘDZIE SIĘ konferencja prasowa z udziałem twórców filmu „Słodki koniec dnia” w reż. Jacka Borcucha, zaplanowana na poniedziałek, 16 września, godz. 14.20.
Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich na 44. FPFF

Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich na 44. FPFF

Już w sobotę, 21 września 2019 roku, odbędzie się Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich, na które organizatorzy zapraszają filmowców. Bezpośrednio po jego zakończeniu – około godziny 14.00 – zaplanowano briefing prasowy w Hotelu Mercure Gdynia Centrum.
Poniedziałek na 44. FPFF

Poniedziałek na 44. FPFF

Inauguracja 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Teatrze Muzycznym nastąpi w poniedziałek, 16 września 2019 roku, o godzinie 19.00. Jednak już od 9.00 startuje bogaty program filmowych pokazów nie tylko w Teatrze Muzycznym, ale również w Gdyńskim Centrum Filmowym, kinie Helios w CH Riviera, Teatrze Miejskim, Konsulacie Kultury i Muzeum Marynarki Wojennej.