Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Wtorek na 44. FPFF

Wtorek na 44. FPFF

Drugi dzień 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych to mnóstwo pokazów filmowych w ramach Konkursu Głównego, seanse w licznych sekcjach pozakonkursowych oraz pokaz filmu Laureata Platynowych Lwów.
Odwołana konferencja prasowa

Odwołana konferencja prasowa

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Festiwalu NIE ODBĘDZIE SIĘ konferencja prasowa z udziałem twórców filmu „Słodki koniec dnia” w reż. Jacka Borcucha, zaplanowana na poniedziałek, 16 września, godz. 14.20.
Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich na 44. FPFF

Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich na 44. FPFF

Już w sobotę, 21 września 2019 roku, odbędzie się Forum Stowarzyszenia Filmowców Polskich, na które organizatorzy zapraszają filmowców. Bezpośrednio po jego zakończeniu – około godziny 14.00 – zaplanowano briefing prasowy w Hotelu Mercure Gdynia Centrum.
Poniedziałek na 44. FPFF

Poniedziałek na 44. FPFF

Inauguracja 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Teatrze Muzycznym nastąpi w poniedziałek, 16 września 2019 roku, o godzinie 19.00. Jednak już od 9.00 startuje bogaty program filmowych pokazów nie tylko w Teatrze Muzycznym, ale również w Gdyńskim Centrum Filmowym, kinie Helios w CH Riviera, Teatrze Miejskim, Konsulacie Kultury i Muzeum Marynarki Wojennej.
Festiwalowy autobus na 44. FPFF

Festiwalowy autobus na 44. FPFF

Codziennie podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych spod Teatru Muzycznego w Gdyni można się dostać do kina Helios w CH Riviera – lub z niego wrócić – bezpłatną linią autobusową. Wystarczy okazać akredytację, karnet lub bilet na festiwalowy seans.
Do zobaczenia w Gdyni! Informacje praktyczne dla dziennikarzy

Do zobaczenia w Gdyni! Informacje praktyczne dla dziennikarzy

Akredytacje i rezerwacja miejsc na pokazach prasowych, obsługa ze strony Biura Prasowego, wymogi dotyczące pracy fotoreporterów na festiwalowych galach – przekazujemy zestaw najważniejszych informacji praktycznych, które mogą ułatwić Państwu pracę podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Kronika filmowa 44. FPFF

Kronika filmowa 44. FPFF

Kronika 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych to krótkie filmy dokumentalne, które zostaną zrealizowane w trakcie Festiwalu przez studentów trzech szkół filmowych. Pierwszy odcinek uczestnicy Festiwalu zobaczą w środę festiwalową, 18 września 2019 roku, przed wieczornymi projekcjami.
Plener filmowy na 44. FPFF

Plener filmowy na 44. FPFF

Jak co roku, podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych można obcować z kinem również w plenerze, na Placu Grunwaldzkim. Program wieczornych projekcji na 44. FPFF obejmuje wybrane filmy pełnometrażowe z ostatnich edycji FPFF, a także Kino Młodych. Nie zabraknie również obrazów z muzyką Krzysztofa Komedy.