Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Czwartek, 20 września 2018 roku, na 43.FPFF

Czwartek, 20 września 2018 roku, na 43.FPFF

Przed nami kolejny dzień filmowych emocji. Gdyńska publiczność po raz pierwszy zobaczy filmy „Eter” w reżyserii Krzysztofa Zanussiego oraz „Zabawa Zabawa” Kingi Dębskiej, uczestniczące w Konkursie Głównym.
Dodatkowa projekcja filmu „Kler”

Dodatkowa projekcja filmu „Kler”

Ze względu na duże zainteresowanie uczestników 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych filmem „Kler” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego organizatorzy informują, że w porozumieniu z producentem „PROFIL FILM” i dystrybutorem „KINO ŚWIAT” uruchomiliśmy dla Państwa dodatkową projekcję filmu.
10. Lecie Regionalnych Funduszy Filmowych

10. Lecie Regionalnych Funduszy Filmowych

Z okazji 10- lecia Regionalnych Funduszy Filmowych w Polsce, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych i działająca w jej strukturach Sekcja RFF, skupiająca wszystkie polskie fundusze, zapraszają na jubileuszowy koktajl podczas festiwalu w Gdyni, który odbędzie się 20 września 2018 roku o godzinie 13.00 w hotelu Mercure Gdynia Centrum (sala Omega). Zaproszenie to organizatorzy kierują do posiadaczy festiwalowych akredytacji branżowych.
Badanie „Profil uczestnika festiwalu filmowego

Badanie „Profil uczestnika festiwalu filmowego

Podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych (FPFF) został zainicjowany projekt naukowy pt. „Profil uczestnika festiwalu filmowego", wspólne przedsięwzięcie Pomorskiej Fundacji Filmowej i Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu im.Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Środa, 19 września 2018 roku, na 43.FPFF

Środa, 19 września 2018 roku, na 43.FPFF

Premierowe pokazy trzech filmów z Konkursu Głównego otwierają program trzeciego dnia Festiwalu. W środę, 19 września 2018 roku widzowie zobaczą: „Krew Boga” w reżyserii Bartosza Konopki, „Wilkołaka” Adriana Panka oraz „7 uczuć” Marka Koterskiego. Pokazy prasowe tych tytułów odbędą się odpowiednio o godzinie 9.00, 12.15 i 19.00 w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego. Po każdym pokazie -konferencja prasowa transmitowana na żywo na kanale Festiwalu w serwisie YouTube.
Konferencja „Kobiety flmu 50:50 w 2020”  - zaproszenie

Konferencja „Kobiety flmu 50:50 w 2020” - zaproszenie

Polskie kino jest kobietą – powtarzają od kilku lat krytycy i jurorzy – i trudno się z tym nie zgodzić patrząc na osiągnięcia kobiet polskiego filmu. Agnieszka Holland, Małgorzata Szumowska, Agnieszka Smoczyńska-Konopka, Joanna Kos-Krauze, Katarzyna Klimkiewicz, Aneta Kopacz, Karolina Bielawska, Anna Jadowska, Anna Kazejak, Hanna Polak, Lidia Duda, Maria Zmarz-Koczanowicz, Anna Zamecka, Zofia Kowalewska, Dorota Kobiela, Aleksandra Terpińska, Kasia Adamik, Olga Chajdas, Jagoda Szelc, ...
Uroczystość rozdania nagród w Konkursie na Najlepszą Książkę Roku 2017 Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami

Uroczystość rozdania nagród w Konkursie na Najlepszą Książkę Roku 2017 Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozdania nagród w Konkursie na Najlepszą Książkę Roku 2017 Polskiego Towarzystwa Badań nad Filmem i Mediami w środę 19 września 2018 roku o godz.17.30, Teatr Muzyczny, Scena Kameralna (wejście od ul. Baduszkowej).
Wtorek, 18 września 2018 roku, na 43.FPFF

Wtorek, 18 września 2018 roku, na 43.FPFF

Premierowe pokazy filmów z Konkursu Głównego – „Kleru” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego oraz „Ułaskawienia” Jana Jakuba Kolskiego – to jedne z oczekiwanych wydarzeń drugiego dnia 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Pokazy prasowe w sali Warszawa Gdyńskiego Centrum Filmowego rozpoczynają się ponownie już o godzinie 9.00.