Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
„Solid Gold” wraca do Konkursu Głównego 44. FPFF

„Solid Gold” wraca do Konkursu Głównego 44. FPFF

Informujemy, że na wniosek Akson Studio, producenta „Solid Gold” w reżyserii Jacka Bromskiego, film zostaje przywrócony do Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.
Sobota na 44. FPFF

Sobota na 44. FPFF

To już ostatni dzień 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Podczas wieczornej gali w sobotę, 21 września 2019 roku, dowiemy się, kto zdobył Złote i Srebrne Lwy.
Piątek na 44. FPFF

Piątek na 44. FPFF

Ostatnie uroczyste pokazy i konferencje prasowe poświęcone filmom z Konkursu Głównego, Młoda Gala i werdykt Jury Konkursu Filmów Krótkometrażowych, finałowe panele w ramach Gdynia Industry – program piątku, 20 września 2019 roku na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych jest bardzo bogaty. Wieczorem w Gdyni zabrzmi muzyka Krzysztofa Komedy.
Debata Kobiet Filmu - 2020 nadchodzi

Debata Kobiet Filmu - 2020 nadchodzi

W piątek, 20 września odbędzie się debata „2020 nadchodzi - Równouprawnienie kobiet i mężczyzn w branży audiowizualnej. Szanse i zagrożenia.” Organizatorkami spotkania, odbywającego się w ramach wydarzeń branżowych 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, są Kobiety Filmu – inicjatywa zrzeszająca przedstawicielki wszystkich specjalizacji i zawodów filmowych.
Dodatkowy pokaz „Eastern”

Dodatkowy pokaz „Eastern”

Studio Munka SFP, producent filmu „Eastern”, zaprasza na dodatkowy pokaz podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w czwartek, 19 września 2019 roku.
Czwartek na 44. FPFF

Czwartek na 44. FPFF

Druga seria prezentacji konkursowych krótkich metraży i kolejne uroczyste pokazy w Konkursie Głównym – 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w czwartek, 19 września 2019 roku, ani trochę nie zwalnia tempa. Przed uczestnikami Festiwalu również między innymi kolejny dzień paneli i spotkań w ramach Gdynia Industry.
Aktualizacja harmonogramu seansów na 44. FPFF

Aktualizacja harmonogramu seansów na 44. FPFF

W związku ze zmianami w programie Konkursu Głównego 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zmodyfikowany został harmonogram pokazów zaplanowanych na czwartek, piątek i sobotę (19-21 września 2019). Prosimy o korzystanie z jego aktualnej wersji, dostępnej już zarówno w systemie rezerwacji on line, jak i na stronie głównej Festiwalu: www.festiwalgdynia.pl.
Market Guide 2019

Market Guide 2019

Kto jest kim w polskiej branży filmowej? Czym zajmują się najważniejsze instytucje i gdzie szukać kluczowych kontaktów? Odpowiedzi na te pytania zebraliśmy w jednym miejscu, czyli w przewodniku branżowym 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych.