Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ
Konferencja prasowa 45. FPFF

Konferencja prasowa 45. FPFF

Zapraszamy do udziału w konferencji prasowej poświęconej 45. edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Spotkanie odbędzie się on-line w poniedziałek, 30 listopada 2020 roku, o godz. 14.00. Będzie transmitowane na Facebooku oraz YouTube.
Program 45. FPFF

Program 45. FPFF

Trzy konkursy, pozakonkursowe sekcje filmowe oraz wydarzenia towarzyszące, w tym konferencje prasowe, debaty, warsztaty i koncerty – publikujemy pełny program 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który w całości odbędzie się on-line. Wkrótce rusza sprzedaż akredytacji.
Akredytacje na 45. FPFF

Akredytacje na 45. FPFF

W poniedziałek, 23 listopada 2020 roku, o godzinie 10.00, rusza sprzedaż akredytacji na grudniowy 45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Dostęp do festiwalowej platformy on-line będą mieć dziennikarze oraz przedstawiciele branży filmowej.
45. FPFF on-line

45. FPFF on-line

Grudniowy 45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych odbędzie się on-line. Wszystko wskazuje na to, że z powodu nowych obostrzeń związanych z pandemią platforma internetowa będzie jedyną przestrzenią wydarzeń festiwalowych.
Plakat 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Plakat 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Z przyjemnością prezentujemy oficjalny plakat tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Autorką plakatu jest Małgorzata Gurowska – artystka wizualna, wykładowczyni, kuratorka, autorka książek.
Filmy konkursowe na 45. FPFF

Filmy konkursowe na 45. FPFF

Czternaście filmów będzie rywalizować o Złote i Srebrne Lwy w Konkursie Głównym 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Ogłaszamy też tytuły, które wystartują w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych oraz w Konkursie Filmów Krótkometrażowych.
Dyrektor Artystyczny FPFF w rozmowie o Zielonych Festiwalach Filmowych

Dyrektor Artystyczny FPFF w rozmowie o Zielonych Festiwalach Filmowych

Webinar Zielone Festiwale Filmowe jest już kolejnym wydarzeniem organizowanym przez Małgorzatę Kiełt z gdyńskiej fundacji Planet for Generations tym razem we współpracy z producentką i zieloną aktywistką, Aleksandrą Leszczyńską. Gosia i Alex łączą siły aby wspólnie zmieniać polską branżę audiowizualną na coraz bardziej zieloną. W rozmowie on line, zaplanowanej na 14 października 2020, weźmie udział Tomasz Kolankiewicz, Dyrektor Artystyczny FPFF.
Skrytykuj! I weź udział w 45. FPFF w Gdyni

Skrytykuj! I weź udział w 45. FPFF w Gdyni

Ruszyła kolejna edycja konkurs „Skrytykuj!” na recenzję wybranego filmu. Laureaci zasiądą w Jury Młodych Konkursu Głównego 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, wezmą udział w festiwalowych wydarzeniach oraz spotkają się z przedstawicielami branży filmowej.