Serwis Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w Polityce prywatności.
AKCEPTUJĘ

GRAMY DZISIAJ

Czuwaj

8:30 | 22:40Multikino - sala nr 2
8:30 | 20:40 | 16:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
8:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
15:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
17:45Multikino - sala nr 7
17:45 | 11:00Multikino - sala nr 6
20:40 | 9:00Multikino - sala nr 3

Zgoda

8:45 | 13:00 | 13:00 | 22:15Multikino - sala nr 6
13:00Multikino - sala nr 7
13:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
11:45Multikino - sala nr 3
11:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Człowiek z magicznym pudełkiem

9:45 | 13:30Multikino - sala nr 3
9:45Multikino - sala nr 4
22:00Multikino - sala nr 2
17:00Multikino - sala nr 6
13:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Volta

10:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
9:00Multikino - sala nr 4
16:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko

60 kilo niczego

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Baraż

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Milczenie Polskich Owiec

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Żabi król

10:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Catalina

10:30Multikino - sala nr 7
20:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
16:40Multikino - sala nr 2

Wieża. Jasny dzień

10:45 | 16:15Multikino - sala nr 6
17:30Multikino - sala nr 7
16:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Krótki film o miłości

11:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Najlepszy

11:30 | 18:10 | 14:00Multikino - sala nr 2
11:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
18:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
20:15 | 9:30 | 22:30 | 11:30Multikino - sala nr 7
20:15 | 11:30Multikino - sala nr 6
20:15 | 9:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
11:30Multikino - sala nr 8
11:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
14:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Na wylot

12:00Multikino - sala nr 3

Świt

12:00Multikino - sala nr 4

Reakcja łańcuchowa

12:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
17:15 | 9:00Multikino - sala nr 2
17:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
21:45 | 22:30Multikino - sala nr 8
15:15 | 22:30Multikino - sala nr 4
9:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Badylok

12:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Nazywam się Julita

12:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Pola

12:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Pustkowie

12:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Wyzwolenie

12:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Kiedy Bóg śpi

14:30Multikino - sala nr 4

Mówili o nim Ptaszek

14:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Cicha noc

14:45 | 20:30Multikino - sala nr 2
14:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
21:15Teatr Muzyczny - Duża Scena
22:30 | 20:30Multikino - sala nr 3
22:30Multikino - sala nr 6
22:30 | 22:30 | 14:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
12:30 | 9:15Multikino - sala nr 7
9:15Multikino - sala nr 8

Ptaki śpiewają w Kigali

15:00Multikino - sala nr 7
15:00 | 8:30 | 9:00Multikino - sala nr 6
15:00 | 9:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
19:30Multikino - sala nr 2
22:40Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Syn Królowej Śniegu

15:30Multikino - sala nr 3

F63.9

15:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
10:00Multikino - sala nr 1

Koniec widzenia

15:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
10:00Multikino - sala nr 1

Nic nowego pod słońcem

15:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
10:00Multikino - sala nr 1

Spitsbergen

15:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
10:00Multikino - sala nr 1

W grudniu po południu

15:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
10:00Multikino - sala nr 1

Szatan kazał tańczyć

16:30Multikino - sala nr 4

Inny świat. 100 minut na sto lat

16:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Bracia Lumière

17:00Multikino - sala nr 8

Fusy

17:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Heimat

17:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Jerry

17:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Lew

17:45Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Światło i cień

18:00Multikino - sala nr 3

Spokój

18:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa

Epilog norymberski. Pokaz filmu Przewodniczącego Jury

19:00Multikino - sala nr 8

Niewidzialne

19:30Multikino - sala nr 4

Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

19:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
22:15Teatr Muzyczny - Nowa Scena
11:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
15:45Multikino - sala nr 2
15:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
13:45Multikino - sala nr 3

Casting

20:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Najpiękniejsze fajerwerki ever

20:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Sweet Home Czyżewo

20:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Totalna harmonia

20:00Teatr Muzyczny - Nowa Scena

Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz

20:00Plac Grunwaldzki

Pokot

22:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
9:00Multikino - sala nr 2
9:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
14:30Teatr Muzyczny - Duża Scena
16:10Multikino - sala nr 3
16:10Multikino - sala nr 8

Photon

22:15Multikino - sala nr 4

Twój Vincent

22:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
18:45Multikino - sala nr 3
18:45Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana
14:00Multikino - sala nr 8
14:00Multikino - sala nr 6

Atak paniki

22:40 | 14:15Multikino - sala nr 7
9:15Multikino - sala nr 8
20:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
21:45 | 14:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko

Zabicie ciotki

11:00Multikino - sala nr 3

NOTATKI Z ŻYCIA. Edward Żebrowski

11:30Multikino - sala nr 8

Szkoła uczuć

11:30Multikino - sala nr 8

Wieczór

11:30Multikino - sala nr 8

Trzeba zabić tę miłość

12:00Multikino - sala nr 4

Rękopis znaleziony w Saragossie

12:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Ja i mój tata

12:45Multikino - sala nr 1

Kamienne chleby

12:45Multikino - sala nr 1

Krótki dystans

12:45Multikino - sala nr 1

Pars pro toto

12:45Multikino - sala nr 1

Pomiędzy słowami

12:45Multikino - sala nr 2
12:45 | 9:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Warszawa
15:00 | 20:30 | 16:30Multikino - sala nr 7
15:00 | 20:30Multikino - sala nr 6
18:00Teatr Muzyczny - Duża Scena
20:30Multikino - sala nr 8
22:45 | 9:30Multikino - sala nr 3
11:30Teatr Muzyczny - Nowa Scena
11:30Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Dzięcioł. Pokaz filmu Laureata Platynowych Lwów

16:00Multikino - sala nr 8

Ogród rodzinny. Przyjaciel

16:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Amok

16:15Multikino - sala nr 3
9:15Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Goplana

Wyklęty

17:00Gdyńskie Centrum Filmowe - Sala Morskie Oko
11:50Multikino - sala nr 2

Tarapaty

17:45Multikino - sala nr 4

Dziwny przypadek

19:00Multikino - sala nr 8

Najbrzydszy samochód świata

19:00Multikino - sala nr 8

Theatrum Magicum

20:15Multikino - sala nr 4

Partnerzy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Miasto Gdynia
Marszałek Województwa Pomorskiego
Ministerstwo Rozwoju
Instytut Adama Mickiewicza
Telewizja polska S.A.
HBO
Mercedes-Benz
PKO Bank Polski
PKN ORLEN
PKP Intercity
Dr Irena Eris
Multikino
Pomorska Fundacja Filmowa
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Miasto Gdynia
Marszałek Województwa Pomorskiego
Ministerstwo Rozwoju
Instytut Adama Mickiewicza